İşte 2009 Sbs Sınavı Soru ve CevapLaRı

endLesS

Webmaster
2 milyon öğrenci bugün SBS'de iyi bir liseye girebilmek için ter döktü. Sınav bitti. SBS soru ve cevapları için tıklayınız.

Yaklaşık 2 milyon 80 bin ilköğretim 7 ve 8. sınıf öğrencisi, bu hafta sonu Seviye Belirleme Sınavı'na girdi. 7. sınıf öğrencileri ise yarın sınavda ter dökecek.

A KİTAPÇIĞI SORU VE CEVAPLARI

B KİTAPÇIĞI SORU VE CEVAPLARI

İlköğretim 8. sınıf öğrencilerinin Seviye Belirleme Sınavı saat 10.00'da başladı. Öğrencilerin saat 09.30'dan itibaren sınav yerlerinde olmaları istenmişti.

Öğrenciler kadar aileleri de heyecan içindeydi. Birçok veli çocuğunu dua ederek bekledi. Öğrencilerin liselere girişini doğrudan etkileyecek sınavda 100 soru soruldu; 120 dakika süre tanındı.

Yarın 7. sınıftakiler 100 dakikada 90 soru yanıtlayacak. İlköğretim 6. sınıfların Seviye Belirleme Sınavı ise 13 Haziran Cumartesi günü yapılacak. Sınav sonuçları 8. sınıflar için 13 Temmuz, 7. sınıflar için ise 31 Temmuz'da açıklanacak

---> İşte 2009 Sbs Sınavı Soru ve CevapLaRı

teşekkürLer. güzel konu

bu ne ya sınav diilde resim defteri sanki:D:Dve ayrıca sorularda basitmiş..

:D bılmıyorum valla benım kardesımde gırdı superdı denemelerıde bakalım bunda ne olacak gecen sene 7. sınıftakı puanı 453'dü bakalım ne olacak
hayırlısı olsun herkez ıcın :)

hayırlısı olsun ne diyelim. haftayada benim sınavın sonuçlarını yazında burdan öğreniyim bari :D

başarılar sanada :) .

konu sabıtlenmıstır

kardesımın 11 yanlısı cıktı ya cocugu son ande ter bastı :|

zatn bnde şans oLsa erkek doğardım :( ya bize nie denk geLmedi şu SBS of off..

bnm kuzen bozuntusu da girdi eşek şanSı mı war bu kızDa ya anLamıorum ki..

nyse güzeL konu meLih tşkrLer.

:D bılmıyorum valla benım kardesımde gırdı superdı denemelerıde bakalım bunda ne olacak gecen sene 7. sınıftakı puanı 453'dü bakalım ne olacak
hayırlısı olsun herkez ıcın :)

453 mü öhh:D:D
hayatımda böyle sayıları yan yana görmedim:D:Dhahaha
senden daha zekiymiş ufaklık:D

zekiLikLe aLakası yok büşra ya.ben hayatımda böyLe basit bi sınaw daha gömedim.2 senedir resmen hakkımızı yiyoLar.yemin ederim ben erken doğmuşum....

tesekkurler

NaZLı :D Bosver hayıRLıSı oLSun bak bızede ygs denk gelıyo :D belkı daha kolay olur :2: :D

büşra :D sen bu gıdıste 123 bıle zor gorursun :D

Off bu seneki sbs zordu gerçekten ben de girdim bu sınava 466 ' dan 451 ' e düştük malesef kader buymuş napalım .. :/ paylaşım için sağol..

yaa ben busene gireceğim sbs ye 6. sınıfım nasıl gecio sbs kolay soruyorlarmı biri cvp versin lütfennnnn

Sen kndine inan yeterli abicim bak ben ossden korkardım bı gırdım ılk 10 soruyu tek nefeste yaptım dıyebılırım

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri