Israil Katliamı Video [sansürsüz] Yerde Yatanlarda Insan.!

NeTKoLiq

Kayıtlı Üye
Evet Arkadaşlar Araştırdım Ve bULDUM
İşte Verdiğim Linkteki Video İsrail Saldırısını Gayet İyi Bir Şekilde Gösteriyor.!
:91::91:Katliamı Görmek İçin Tıkla.!:91::91::91:

Hamas Mamas Bahane....

Kahrolsun İsrail Kahrolsun Abd Kahrolsun Birleşmiş Milletler...

Birleşmiş Milletlere Seslenmek İstiyorum .!

Bu zamana kadar Irak'taki, Filistin'deki, Afrika'daki halkı sadece izlemekle yetindiniz. İsrail Gazze'de sivil halkı, günahsız çocukları vururken, sizin de haber kuleleriniz bombalandı. İsrail dünyaya kafa tutuyor. Size soruyoruz, siz kimin Birleşmiş Milletlerisiniz. Siz milletleri değil menfaatlerinizi birleştirmeyi becerebilmişsiniz ancak. Bize demokrasiden, insan haklarından bahsediyorsunuz. Bu mudur sizin insan haklarınız. Biz sizin oyuncağınız değiliz...

Bunun Cezasınıda Çekeceksiniz Er Yada Geç..! :91:

Bizler OsmanLı Torunları Zamanında Tüm Dünyaya Yavuzuyla Fatihiyle Sözümüzü Geçirdik Elbette Gene Geçirecez..!

ALLAH (C.C) KURANI KERİMİNDE ŞÖYLE BUYURUYOR ;

Allah ve Rasulune karsi savasan ve yeryuzunde fesat cikarmaya calisanlarin cezasi, ancak oldurulmeleri veya asilmalari yahut ayak ve ellerinin caprazlama kesilmesi, ya da yeryuzunde baska bir yere surgun edilmeleridir. Bu, dunyada onlar icin bir zillettir. Ahirette ise onlar icin buyuk bir azab vardir.

Her Şey ORtada...

İsrail Malları :
q2so9.jpg

Kullanmasak işe Yaramaz Demeyin :
Örneğin ;

2,5 Litre Coca Cola
2,5 Ytl Para Mıktarı = 2 Ytl Satandan Düşen Fiyat = 1,5 Ytl İsraile Kalan Para o 1,5 ytl Ne İşe Mi Yarar = 1 Filistinli Müslüman Kardeşimize Atılan 1 Tane Mermi Sayısı
Uyanın Arkadaşlar Artık...

Size Yemin Ederim Yazılıyı Bıraktım Pc Başından Atak Yapmaya Çalışıyorum Kullanan Arkadasları Engellemeye Calısıyorum Emın Olun Zor Bişey Değil...

Sizin Görüşünüz Nedir? :(

fiListin kendi araLarında zaten böLünmüŞLerdi.

Yine birbirLerini öLdürüyorLardı.

FiListin kendi vatandaŞını öLdürecegine üLkesine sahİp çıKardı ve israiL geLip bu Kadar masum inSanı öLdürmezdi.

araLarında birbirLerini öLdürmek İÇin kuLLandıkLarı siLahı israiL karŞısında KuLLanabiLirLerdi.

Ne yazıK Ki şuanda fiListin, siLah oLarak taŞ ve soPa kuLLanıyor

aLLah yardımcıLarı oLsun duaLarımız onLarLa :19:

allahım filistinlilere yardımcı olsun dualarım onlarla keşke şahsi olarak bısey yapabılsek ama elımızden bısey gelmıyo sadece dua edebılıyoruz ınanıyorumkı büyük allahım israilin bu yaptığı kötülüğü karsılıksız bırakmayacak beki şimdi deil ama sonra çünkü allah çok sabırlıdır.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri