İsminizin Baş Harfine Göre Aşk Hayatınız

---> Isminizin baş harfi ne?aşk hayatinizi söyliyim:)))

A Harfi: Eşiniz çok çekici olmalı. Çünkü bir şehvet düşkünü olarak buna önem veriyorsunuz.

içinde şehvet geçmese hatırım kalırdı nerde akrep orda şehvet

A Harfi: Eşiniz çok çekici olmalı. Çünkü bir şehvet düşkünü olarak buna önem veriyorsunuz. xD

K Harfi: Utangaç görünseniz de şehvetlisiniz. Aldatmaktan nefret edersiniz. Hahayt işte ben :D

Hiçbiri mi uymaz kardeşim ya xD ne biçim insanım ben

D Harfi: İstediğiniz kişiyi elde ediyorsunuz. Sıfatlarınız ise seksi sadık kıskanç ve bencil.
xD

N Harfi: Mükemmeliyetçi olduğunuz için standartlarınıza uygun birini bulmanız çok zor.

Hıı. :M

E Harfi: Asla seks duygunuzu tamamen kaybetmiyorsunuz. İhtiyacınız sürekli ilgi.

AŞKLA İLGİLİ BİR ŞEY BEKLERKEN :)

L Harfi: Sevilmekten çok sevmeye önem veriyorsunuz. Biraz maymun iştahlısınız. yok yaa Pek maymun istahli degilim hehehe

S Harfi: Bir kere kalbinizi kaptırdığınız zaman dünyanın en sadık insanı oluyorsunuz.

:)

M Harfi: Çok duygusalsınız. Birlikte olduğunuz insanı çocuk gibi koruyup kolluyorsunuz.

:|

B Harfi: Duygusallık ve romantizm özelliğiniz. Sevginizi ifade etme kabiliyetiniz kuvvetli.
: peh :

B Harfi: Duygusallık ve romantizm özelliğiniz. Sevginizi ifade etme kabiliyetiniz kuvvetli.
: peh :

ben ismimin bas harfine degil butun harflerine baktim, hepside dogru :)

F Harfi: Sevgilinizi ilahlaştırmaktan zevk alıyorsunuz. Sıcak ve romantik bir insansınız.

İ Harfi: Sevilmek icin yaratılmışsınız. Ama her şeyi hep ondan bekliyorsunuz. Bu da ilişkilerinizin kısa sürmesine neden oluyor.

A Harfi: Eşiniz çok çekici olmalı. Çünkü bir şehvet düşkünü olarak buna önem veriyorsunuz.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri