Internet özel Hayatimizi Nekadar Etkiliyor Sizce???

h.i.m.e.s.54

Kayıtlı Üye
SON YILARDA HERKESIN HAYATINA TAMAMEN GIREN NET HAKINDAKI DUSUNCENIZI ALMAK ISTIYORUM!!! SIZCE INTERNET BIZLERIN ÖZEL YASAMINI NEKADAR ETKILIYOR!!!!EVLI&BEKAR HERKESİN BUTUN HAYATI NET OLMUS SIZCE NEKADAR DOGRU!! NEKADAR YANLIS INTERNET ÖZEL HAYATIMIZI ELIMIZDEN NEKADAR ALDI SIZCE!!! BENIM KENDI DÜNCEM BU INTERNET YUZUNDEN COK EVLILIKLERIN YIKILDIGINI BILIYORUM CUNKU AILE ILE BÜTÜN ILISKI KOPMUS VAZIYETE HERKESIN HAYATI (MSN) (RADYOLAR)ÖZELHAYAT DIYEBIRSEY KALMAIS BENIM DUSUNCEM BU SIZLERIN DE DUSUNCELERINIZI FIKIRLERINIZI OGRENMEK ISTIYORUM.YORUMLARINIZI BEKLIYORUM!!

( kımse yalnıs anlamasın ınternetın cok guzel yanlarıda var sızın gıbı dostları tanıdıgıma hıcbırzaman pısman olmadım sızlerle olmaktanda cok mutluyum )

interneti kullananlar hemen bağlanıyorlar internet basında zaman cok cabuk geçiyor..

fakat insanın basını yoruyor göz bozuyor bazen o kadar uzun durmak...

hack işlemleri mesela pc e qirip banka bilgilerini alıp hesaba para yatırma ile ilgili bi hikaye görmüştüm çok tehLikeLi cok dikkat etmek gerek cokta abartmamak lazım:)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri