insanın neden canı sıkılır...?...

ya canı sıkan bir çok şey vardır:
sürekli aynı şeylerle uğraşınca
yapacak bişi bulamayınca
ailenle veya arkadaşlarınla yada başka biriyle yaşadığın bi sorun olunca
hayata negatif baktığın bi günde
her şekilde can sıkıntısı olabilir valla

aynen katılıorum sana...hatta şuan benim canmm çoook sıkılıoo yaa...keşke niye sıkılır yerine sıkılınca ne yapmalı die açsaydınız konuyu....

Bence insan sohbet edebilcek dertlerini paylaşabilecek bir durum olmadığı zaman sıkılır orneğin ben sohbet yapabileceğim oturup dertleşebileceğim dostlarım olduğu surece sıkılmam

d€RY@;20127' Alıntı:
walla benim yaş grubumun canı sadece öss yüüzünden sıkılıyo.ama benim olduğum yerde kimse sıkılamaz.çünkü ortamı yakaladım mı patlatırım espirileri...

:D:D inanmayan warsa sorsun deryaya falan :D:D[/QUOTE

evet aşkm ii espri yapar onun oduğu ortamda kimse sıklmaz:)

benm canımı öss ve bulunduğum yerdeki monotonluk sıkıyo:)..

katılıorum sana:D:11:

BAK BİR BİLİM ADAMI
BOS INSAN SIKILIR WE DARALIR
DEMIS :d SEN GETİR GERISINI d:

---> insanın neden canı sıkılır...?...

bence bu aralarda her konuda (maddı-manevı) kemerını fazlaca sıkmaktan canı sıkılır ınsanın :)

bence bu aralarda her konuda (maddı-manevı) kemerını fazlaca sıkmaktan canı sıkılır ınsanın :)

Son düzenleme:

ne tuhaf demi... yapılan araştımalar... dunya tarihi içerisinde insanların canlarını sıkıldıgı buhrana kapıldıgı pikolojik sıkıntıya girdi en yogundönemolarak nitelendiriyolar günümüzü...

evet dikkat edin 200 sene once demiyolar bu gunden bahsediyolar 200 sene once internet yoktu... tv.. yoktu... sinema yoktu... mp3 çalardan yada ıpone den de bahsedemezsiniz...ama o dönemde insanların canları bizimkadar sıkılmadi....

ve tum bu donanımlar içerisinde en buyuk sıkıntımız en buyuk hazınemizi tuketememek yani zaman geçiremiyoruz ne acı demi zamanı tuketemiyoruz tum bu kalabalıkta...

ozamanda aklıma su soru geliyor teknoloji ve tum bunlarn bize kattıkları dışında bizden göturduklerinin farkındamiyız...

yoksa asıl ihtiyacımız olanı unutup madiyatamı dalıyoruz..???
Enam suresi 125
Allah her kimi doğruya erdirmek isterse onun göğsünü İslâm'a açar. Kimi de saptırmak isterse, onun da göğsünü göğe çıkıyormuşçasına daraltır, sıkar. Allah inanmayanlara azap (ve sıkıntıyı) işte böyle verir.

ne tuhaf demi... yapılan araştımalar... dunya tarihi içerisinde insanların canlarını sıkıldıgı buhrana kapıldıgı pikolojik sıkıntıya girdi en yogundönemolarak nitelendiriyolar günümüzü...

evet dikkat edin 200 sene once demiyolar bu gunden bahsediyolar 200 sene once internet yoktu... tv.. yoktu... sinema yoktu... mp3 çalardan yada ıpone den de bahsedemezsiniz...ama o dönemde insanların canları bizimkadar sıkılmadi....

ve tum bu donanımlar içerisinde en buyuk sıkıntımız en buyuk hazınemizi tuketememek yani zaman geçiremiyoruz ne acı demi zamanı tuketemiyoruz tum bu kalabalıkta...

ozamanda aklıma su soru geliyor teknoloji ve tum bunlarn bize kattıkları dışında bizden göturduklerinin farkındamiyız...

yoksa asıl ihtiyacımız olanı unutup madiyatamı dalıyoruz..???
Enam suresi 125
Allah her kimi doğruya erdirmek isterse onun göğsünü İslâm'a açar. Kimi de saptırmak isterse, onun da göğsünü göğe çıkıyormuşçasına daraltır, sıkar. Allah inanmayanlara azap (ve sıkıntıyı) işte böyle verir.

helal ;)

+rep

yapcak bişiler olmadığı için sıkılır bazende aynı şeyleri yapmak zorunda kaldığı için sıkılır

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri