İnsanı Gıcık Eden DurumLar(Komedi) :D

Sewde

Bayan Üye
Yere düşürdüğün bir bozuk para veya bir küçük vida ulaşılması en zor yere yuvarlanır.

-Yanlış numara çevirdiğinde çevrilen numara kesinlikle meşgul değildir.

-Patronuna lastiğin patladığı için geç kaldığını söylediğinde ertesi gün lastiğin gerçekten patlar

-Gırgır geçmeye başladığın anda patron kapıda görünür

-Sıkışık trafikte şerit değiştirdiğinde, terk ettiğin şerit daha hızlı akmaya başlar

-Birileri ile karşılaşma ihtimalin, görünmek istemediğin zaman en üst düzeydedir

-Bir makinenin çalışmadığını ıspat etmen gerektiğinde kesin çalışır

-Bir şey tamir ederken elin tamamen yağlandığında burnun kaşınır

-Kaşıntının şiddeti ulaşma zorluğun ile doğru orantılıdır

-Sinemada sıranın ortasında oturanlar salona en son girerler

-Üzerine yağ-reçel sürülmüş bir ekmek kesinlikle en pahalı halıya ve yüzüstü düşer

-Ayağınıza tam oturan bir ayakkabı kesinlikle mağazadaki ayakkabıların en çirkinidir

-Herhangi bir şeyi beğendiğinizde derhal üretimden kaldırılır

-Duşa girip ıslandığında telefon çalar

-İnsanların seni seyretme olasılığı düştüğün komik durum ile doğru orantılıdır

-Dolu otobüs içinde arka kapı kenarında sotelenmişken kapının açılması ve o taraftan da yolcu alınmasıyla tost şeklinde yolculuğa devam etmek.

-Radyonun yanında durduğunuzda sesin pürüzsüz bir şekilde çıkıp, radyonun yanından ayrıldığınızda cızırdamaya başlaması

-Markette ödeme kuyruğunda önlerde bir yer kapmışken, arkanızdakilerin yeni açılan bir kasaya hücum etmeleri

-Arkanızdaki arabanın şoförünün sırf bir yaya’ya yaya geçidini kullanması için izin vermenizden dolayı korna size çalması

-Asansörün her katta durup kimsenin binmemesi

-Çaldığı şarkıyı kimin söylediğini söylemeyen radyo istasyonları

-Paketlenmiş bir şeyin paketini açtığınızda asla eskisi gibi paketleyememek

-Buz kalıbından çıkmayan buzlar

-Saati sorarken bileğini gösteren insanlar

-İki saniye önce elinizde olan kalemi bulamamak

-Düşen bir şeyi almak için masanın altına girip, çıkarken kafanızı vurmanız

-Dolmuş kuyruğunda, aslında arkanızda durması gereken kişinin inatla yanınızda durması

-Yağmurlu havada giderken bu araba silecek lastiklerinin eskimeden dolayı cama sürülürken "Vıcııık, vıcııııık" diye ses çıkarması

-Tuvalet ihtiyacını yaptıktan sonra tuvalette tuvalet kağıdının olmadığının fark edilmesi

-Sokakta bir kediyi veya bir köpeği sevdikten sonra sana bir pislikmiş gibi bakan insanları

-Bir alışveriş merkezinde arkadaşını gördükten sonra eğlence olsun diye cepten arayıp meşgule çevrilmesini izlemek

-Yağmurlu havalarda otobüse bindiğinde gözlük camının buharlaşması.

-Taksi şoförünün hiç bir akrabalık bağı olmamasına rağmen geriye dönüpde "Nereye gidiyon, dayı veya teyze?" diye seslenmesi.

-Çaycının çay getirirken çayı tabağa döküp tabağın yanındaki şekerin de ıslanması

-Sabah tertemiz ve düzgün bir şekilde giyilen iç çamaşırının 1 saat bile olmadan popomun arasına kaçması

-Patlamış mısır büyük afiyetle yerken bittikten sonra dişlerini temizleme eziyeti çekmek

-Zor bela ayağa geçirilen botların, bağcıklarını bağlayınca içinde küçük bir taşın olduğunu fark etmek

-Lokantada peçete kutularına o peçetelerin tıkabasa doldurulduktan sonra bir türlü çıkmaması, çıkarken de yırtılması.

Kabak çekirdeğini çitlerken o çekirdeklerden birinin acı çıkıp ağız tadını bozarak altüst etmesi.

-Karlı havada eldivenlerle yürürken ayakkabı bağcıklarımın birden çözülmesi

-Bisküviyi fazla çaya batırınca çayın içine düşmesi ve almaya çalışırken iyice dağılması.

-Yağmurlu havada yürürken karo taşlardan birine basınca su sıçratması.

-Daha az kumaş kullanıldığı halde bebek kıyafetlerinin yetişkin kıyafetlerinden iki kat pahalı olması

-Sezon sonunun hemen gelmesiyle indirime giren kıyafetlerin arasında hiç beden bulamadan geri dönmek

-Saç kestirirken berberin veya kuaförün gereğinden fazla yakın temasda bulunması

-Spor ayakkabıyla merdiven çıkarken ayakkabının altının yere sürülüp "Ciyik, ciyik" diye ses çıkarılması

-Sevgilinle aynı boyda olmana rağmen kız arkadaşının sürekli topuklu ayakkabı giymesi

-Çerez tabağından önce bademlerle şam fıstıklarını önden önden götürenler.

-Sandaletle yürürken ayağının altına taş veya kum girmesi.

-Avans istemeden önce yapılan provaların müdür karşısında unutulması.

:I :3dh2b: :ki:

---> İnsanı Gıcık Eden DurumLar(Komedi) :D

evet, bir cogu sinir bozucu :) ama su beni cildirtiyor

-Bir makinenin çalışmadığını ıspat etmen gerektiğinde kesin çalışır

motorumu tamire goturdum, marstan calismiyor ve ayak takilyor dedim, adam marsa basti aninda calisti :) oysaki ben yolda kaldim calismadigi icin :)
gunlerdir calismiyordu :) tamirden aldigimda, yine calisti kapnin onune cikardim calismadi :)
gicik oldum :)

En nefret ettiğim durumlar ;

-Sıkışık trafikte şerit değiştirdiğinde terk ettiğin şerit daha hızlı akmaya başlar
-Yağmurlu havada yürürken karo taşlardan birine basınca su sıçratması.
-Lokantada peçete kutularına o peçetelerin tıkabasa doldurulduktan sonra bir türlü çıkmaması çıkarken de yırtılması.

Bir makinenin çalışmadığını ispat etmen gerektiğinde kesin çalışır

her zaman başıma gelir :D

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri