İnsan neden aLdatma gereksinimi hissedeR?

İnsan neden aLdatma gereksinimi hissedeR?

• Ayrılalım deme cesaretini gösteremediğinden.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22
karşı taraf herşeyi tam anlamıyla karşılayamazsa bi nevi isteklere açlık olarak bakarsak tam doyuramazsa dışarda aramak için ola bilir fakat bu iş meslek seçinmiş kendini insan sanan yaratıklarda bu geçerli deil onlar sırrrf ş erefsizliğine yapar bu işi kanına işlemiştir o:mad::mad:

iLiskiden Sıkılma Diye bi$ey Söz konusu oLmaz.. aLdatan Kisi Kadar Karsi Tarafinda Sucu Vardir Bence.. Hic Bisey Sebebsiz degiLdir Ama Aldatmayida Desteklemiyorum Tabiki Cok yanLis bi Hakareket , Davranıs..

Ben Yenİ Heyecan Aramaya BaĞliyorum. İlİŞkİsİnİ YaŞadiĞi İnsani Taniyordur Farkli KİŞİler KeŞfetme Arzusu Bence.

aldatmak yerıne ayrılmayı deneseler diyeceğimde bunu yapan insancıklar da bunu dusunecek beyın yoktur

ne istediğini bilmiyodur süregelen hayatında gelişen olayların içinde sıradan gibi görünen dengeler birden bozulur ve kendine aldatmanın yada aldatılmanın içinde buluverir ne istediğini bilen insanın aldatmayla ne işi olabilir ki?

ayrılalım ama sevi*meye devam edelim duruma ne diceksiniz,çok ters..
insan nefsi bu irenç de olsa yapılıo..sadakat die bişi kalmadı artık...

Son düzenleme:
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri