Inşaat laboratuvarı çelik demir çekme testi

djekselans

Kayıtlı Üye
TOKAT - GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT BÖLÜMÜ
BAHATTİN ÖZTOPRAK BÖLÜMÜNÜ TANITIYOR VE ÇELİK MAKİNA İLE DEMİR ÇEKME KIRILMA BASINCI DENEYİ YAPIYOR .

---> Inşaat laboratuvarı çelik demir çekme testi

artık binalarımız salam olucak

valla şu anda oturduğumuz siteden çok korkuyorum . bina kapısı kapandığı zaman bile hafif sallanıyoruz :) 1 kat ondanmıdır nedir . kapıda sert kapanıyor gerçi . .

Binaların esnekliği iyi derlerde bu kadarda değilldir heralde . Bu videoda da o hocam zaten benim bölümümdü hoca ondan sonra beni görmedi okulda :)

valla şu anda oturduğumuz siteden çok korkuyorum . bina kapısı kapandığı zaman bile hafif sallanıyoruz :) 1 kat ondanmıdır nedir . kapıda sert kapanıyor gerçi . .

Binaların esnekliği iyi derlerde bu kadarda değilldir heralde . Bu videoda da o hocam zaten benim bölümümdü hoca ondan sonra beni görmedi okulda :)

kaç senelik binaki çok telikeli valla kensel dönüşüm sizin orda yok mu?

kaç senelik binaki çok telikeli valla kensel dönüşüm sizin orda yok mu?

burası Tokat. burda herşey tersine işler :) gelseniz görseniz ara sokaklar toprak evlerle dolu . belediye bu seçimde değişecek büyük ihtimalle . bundan sonra değişim bekliyoruz inşallah

bina yaklaşık 15 yıllık . bi kaç büyüğüme sorduğumda esnek binalar deprem için daha sağlıklıdır diyorlar ama bu esneklikten kasıt normal yaşantıda belli olacak bi esneklik değil sanırım :) kapının çok sert örtülmesi ve 1. katta olduğumuz için normal karşılıyoruz

bina yaklaşık 15 yıllık . bi kaç büyüğüme sorduğumda esnek binalar deprem için daha sağlıklıdır diyorlar ama bu esneklikten kasıt normal yaşantıda belli olacak bi esneklik değil sanırım :) kapının çok sert örtülmesi ve 1. katta olduğumuz için normal karşılıyoruz

fazla normal karşılamayın karadeniz gölgesine de ketsel dönüşüm gelir

9 deprem olma dan önce depremi bilmiyorduk şimdi de depremle yatım depremle kakıyoruz

hocam siz takip ediyomusunuz bilmiyorum ama google son depremler yazınca ilk çıkan site var ben onu sık kulanılanlara ekledim hergün bakıyorum . hemen hemen hergün ülkemizin bi çok şehrinde ufak depremler oluyor . manisa muğla mersin hergün günde 10 kere sallanıyomuş . çok ilginç . bi video geldi aklıma ilgili bölüme onu paylaşayım .

hocam siz takip ediyomusunuz bilmiyorum ama google son depremler yazınca ilk çıkan site var ben onu sık kulanılanlara ekledim hergün bakıyorum . hemen hemen hergün ülkemizin bi çok şehrinde ufak depremler oluyor . manisa muğla mersin hergün günde 10 kere sallanıyomuş . çok ilginç . bi video geldi aklıma ilgili bölüme onu paylaşayım .

ben hergün bakmıyorum evet ufuk depremler oluyor olması da iyi enerjisi boşalır

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri