İnönü'de Karadeniz Fırtınası / Trabzonspor 2 Beşiktaş 1

уαяєη

ɘƨмɘя
Bayan Üye
Beşiktaş Trabzonspor

besiktastrabzonspor.jpg

Trabzonspor istanbulda besiktas i 2-1 yenmeyi basardi
mac sonucu trabzonspor 2 -bjk 1
Beşiktaş - Trabzonspor süper lig 06.03.2011 mac bitti

Beşiktaş Trabzonspor maçı en geniş özeti Maç sonucu 2-1
Beşiktaş Trabzonspor 1-2 goller Bobo 66' Ceyhun 68'
Burak Yılmaz 88'

Beşiktaş Trabzonspor 1-2 golleri izle
ts :2 bjk: 1 mac sonucu
06.03.2011
Beşiktaş Trabzonspor :1-2
Beşiktaş Trabzonspor maci bitti
Beşiktaş Trabzonspor mac sonucu
Beşiktaş Trabzonspor maci Trabzonsporun galibiyeti ile bitti

Süper lig 24.hafta maçında Beşiktaş ile Trabzonspor 06 03 2011 pazar akşamı karşılaştılar. Beşiktaş Fi yapı stadında oynanan maçta Trabzonspor deplasmanda Beşiktaş’ı 2-1 mağlup etmeyi başardı. İki takımın 10 kişi kaldığı müsabakada bordo mavili ekip Burak Yılmaz’ın golüyle 3 puanı aldı.

BEŞİKTAŞ Rüştü Reçber, Roberto Hilbert, İbrahim Toraman, Tomas Sivok, İsmail Köybaşı, Ekrem Dağ ,Manuel Fernandes, Necip Uysal, Guti, Bobo, Simao

TRABZONSPOR: Onur, Serkan, Giray, Glowacki, Piotr Brozek, Selçuk, Colman, Ceyhun, Jaja, P.Brozek, Umut

Karşılaşma beklendiği gibi tempolu başladı. 4. dakikada Guti’nin nefis pasını kontrol eden Simao, müsahit durumda çerçeveyi bulamadı. 6. dakikada ceza alanı sol çaprazında topa sahip olan Selçuk’un pasında Necip araya girdi. 18′de Beşiktaş gole çok yaklaştı. Simao’nun penaltı noktasına gönderdiği pasa Giray, Bobo’dan önce müdahale etti.

Bobo’nun 23. dakikadaki sert şutu yandan auta gitti. Ev sahibi, 31′de tehlikeli geldi. Simao’nun pasıyla sol çaprazdan ceza alanına giren Bobo’nun vuruşu çerçeveyi bulmadı. 35′te Rüştü, kritik bir kurtarış yaptı. Tecrübeli eldiven, Brozek’in kale önüne çevirdiği topu Burak’tan önce kontrol etti.

39. dakikada Sivok’la girdiği ikili mücadelenin ardından yerde kalan ve burnu kanayan Burak, dışırı çıkmakta yavaş davranınca tribünlerden tepki gördü. Trabzonspor, 43′te 10 kişi kaldı. Necip’e yaptığı faul nedeniyle sarı kart gören Serkan, 4 dakika sonra bu kez Simao’yu düşürdü ve ikinci sarıdan oyun dışında kaldı.

Rakibin 10 kişi olmasını avantaja çevirmek isteyen Schuster, ikinci yarıya Fernandes-Nobre değişikliğiyle başladı. 50′de ani gelişen atakta Hilbert, sert şutunda isabet sağlayamadı. Kaptan Guti, pas vermediği için takım arkadaşın tepki gösterdi. 53′te Jaja’nın müthiş pasına hareketlenen Umut, Necip’ten sıyrılamadı.

Karadeniz ekibi, 56′da net pozisyondan yararlanamadı. Kaleciyi geçen Umut, topu ayağından açınca Ekrem araya girdi. 59′da Hilbert’in pasını Simao ağlara gönderdi, ama tartışmalı bir ofsayt bayrağı kalktı. 62′de oyuna ilk müdahalesini yapan Şenol Güneş, Jaja’nın yerine Ceyhun’u sahaya sürdü. 63′te kaleciyle karşı karşıya kalan Simao, meşin yuvarlağı filelerle buluşturamadı.

Beşiktaş, 66. dakikada Bobo’nun golüyle öne geçti. Kuşkusuz golde Hilbert’in katkısı büyük. Sağ kanatta Umut’tan sıyrılan Hilbert’in müthiş ortasında Brezilyalı oyuncu, kafa vuruşuyla ağları sarstı ve 125 gün sonra golle tanıştı: 1-0.

Ancak ev sahibinin gol sevinci uzun sürmedi. 68′de Selçuk İnan, ceza sahasına ortaladı. Ceyhun Gülselam, kafa vuruşunda kaleci Rüştü’yü mağlup etti: 1-1.

Golden sonra Beşiktaş da 10 kişi kaldı. Zaman geçirmek için düdükten sonra topa vuran Sivok, ikinci sarıdan kırmızı kart gördü. 72′de kaleciyle karşı karşıya kalan Burak, Rüştü’nün müdahalesiyle yerde kalırken, hakem ‘devam’ dedi. Kart işareti yapan Rüştü sarı kartla cezalandırılırken, karara tepki gösteren Şenol Güneş tribüne gönderildi. Beşiktaş tarftarlarının, Güneş’e alkışla destek vermesi ise dikkati çekti.

80′de ceza sahasına gönderilen ortaya Bobo’dan önce Onur müdahale etti. 82′de Colman, yerini Alanzinho’ya bıraktı. Schuster’in bu hamleye yanıtı ise Ekrem-Ernst ve Bobo-Almeida değişiklikleriyle oldu. 85′te Almeida’nın penaltı noktası üzerinden yaptığı kafa vuruşu çerçeveyi bulmadı. 88. dakikada Burak Yılmaz sahneye çıktı. Ceza sahasında Umut’un kafayla indirdiği pasta Burak, düzgün bir vuruşla skoru 2-1′e getirdi.

Uzatma anlarında Şeref Tribünü’nde yaşanan yumruklaşma kameralara yansıdı. Bu sonuçla bordo-mavililer, maç fazlasıyla tekrar lider oldu. Antalyaspor galibiyetinden sonra Trabzonspor’a takılan Beşiktaş ise 35 puanda kaldı.

---> İnönü'de Karadeniz Fırtınası / Trabzonspor 2 Beşiktaş 1

Ne Maçtı Ama Be..Son Haftalarda İzlediğim En Güzel Maçlardan Birisiydi..

Sevinemiyorsunuz bile değil mi hepinizin aklı yarın ki fener maçında tıpki başkanınız gibi :Ç Türkiye'nin 4te 3'ü trabzon'un şampiyon olmasını istiyormuş. Sen bunu iddia edersen bizde Türkiye'nin 4te 3'ü fenerlidir deriz Sadri Başkan yapacak bir şey yok xD Maçın hakkı beraberlikti üzülerekte olsa tebrikler trabzon

Bir BEŞİKTAŞlı olarak trabzonun yenmesini istedim. Fener şampiyon olmasın diye :D

Güzel Maç Oldu.. :) Tebrikler Trabzonspor'a..

Sevinemiyorsunuz bile değil mi hepinizin aklı yarın ki fener maçında tıpki başkanınız gibi :Ç Türkiye'nin 4te 3'ü trabzon'un şampiyon olmasını istiyormuş. Sen bunu iddia edersen bizde Türkiye'nin 4te 3'ü fenerlidir deriz Sadri Başkan yapacak bir şey yok xD Maçın hakkı beraberlikti üzülerekte olsa tebrikler trabzon

Sevinemiyorum bugra :(

Maçın hakkına gelince şuanki skor zaten xD

Bir BEŞİKTAŞlı olarak trabzonun yenmesini istedim. Fener şampiyon olmasın diye :D

Ya şubeni değiştir ne olur ya :S

Ölcem yemin ediyorum şu trabzonluların farklı bi takım tutmasına xD

ben izlemedim kardesimle babam izledi.

iyi oyniyan kazanmis galiba. hadi bakalim; yenen takimi kutlamak duser.

Beklediğim sonuçtu hiç şaşırmadım xD
Tebrikler takımım xD

trabzonda yaşıyorum herhalde trabozn sampiyon olsun isterim :d

Ts.. Bjk maçında bjk yi tutan gençfenerbahçe li milletin ts yi tutmasına ne laf ediyorsun:) mucuk bebegim:)

Trabzonspor'u tebrik ederim...Eğer Bursa şampiyon olmayacaksa Trabzon olsun isterim..

Ts.. Bjk maçında bjk yi tutan gençfenerbahçe li milletin ts yi tutmasına ne laf ediyorsun:) mucuk bebegim:)

Fark var bebeğim. Bizim hedefimiz var tabii ki rakibimin yenilmesini isterim. Ama bahsettiğin takımın hedefi yok. Ki trabzonu tutmasına değildi lafım söyledim diğer sayfada :)

yenlmememz gerekiodu gerçekten üzldm
tebrkler Trabzona

уαяєη;2970102' Alıntı:
Ya şubeni değiştir ne olur ya :S

Ölcem yemin ediyorum şu trabzonluların farklı bi takım tutmasına xD

+1967 xD

Penaltı vardı bir tane kaleciyle Burağın pozisyonunda ama vermediler

Herşeye rağmen yendik tebrikler aşkımmmm

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri