İnanılmaz .d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Heulwen

Kayıtlı Üye
375928_10151028805166724_425215138_n.jpg

---> İnanılmaz .d

Tırın lastikleri bizim araçlarımızda kullanılan lastiklerden değil efendim. Dolma teker, ki içini dolduran malzeme ağırlığın altında ezilmediği sürece her şeyi taşır. Burada mühim olan momentum hesaplamalarının ince yapılması. Herhangi bir dengesiz yerleştirme, ufacık bir sarsıntı tırla beraber farklı şekiller almasına sebep olabilir.

---> İnanılmaz .d

Foçadayken evimizin önünden geçerdi ufak tekneler komik olurdu ama bu ne böyle şaka gibi :)

---> İnanılmaz .d

Tırın lastikleri bizim araçlarımızda kullanılan lastiklerden değil efendim. Dolma teker, ki içini dolduran malzeme ağırlığın altında ezilmediği sürece her şeyi taşır. Burada mühim olan momentum hesaplamalarının ince yapılması. Herhangi bir dengesiz yerleştirme, ufacık bir sarsıntı tırla beraber farklı şekiller almasına sebep olabilir.

Bu Gemiyi Dolma teker bile taşımaz arkadasım :D

---> İnanılmaz .d

Merhaba. Hepiniz yanlış biliyorsunuz. Vereceksin bu gemiyi bir kasa hamalının sırtına. Koşa koşa taşır. Hem de çizdirmeden.:11::11:

---> İnanılmaz .d

Mühim olan tekerlek başına düşen ağırlık. Taşınabilir.

Belki bu fotoğraf gerçeği yansıtmıyor ama mümkün olabilecek bir durumdur. Tabi, gerekli hesaplamalar yapıldığında.

---> İnanılmaz .d

Mühim olan tekerlek başına düşen ağırlık. Taşınabilir.

Belki bu fotoğraf gerçeği yansıtmıyor ama mümkün olabilecek bir durumdur. Tabi, gerekli hesaplamalar yapıldığında.

Tamam.Lastikler doğru ayarlandı diyelim.1 tır tek başına o kadar ağırlığı nasıl çekecek :D

---> İnanılmaz .d

Yaraticilikta sinir tanimayan biz turkler, bu resim beni hayal kirikligina ugratti boyle bir tasimacilik olamaz:D

---> İnanılmaz .d

Bu kamyonun bu gemiyi taşıması teknik olarak imkansız. Zaten geminin de kamyonla bir fiziksel bağlantısı da yok.Saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri