imdat dioRm ben yha....=(

canım benim sakın öyle bi hata yapma:) sakın ama sakın ilk sn açılma aşkından gebersen de ilk sn söyleme:D bni dinle çünkü gidip de sölersen çocuğu şımartmış olursun çıksanız bile sana her istediğini yaptırır snra seni bırakıp gider:)

иαzlı;834853' Alıntı:
canım benim sakın öyle bi hata yapma:) sakın ama sakın ilk sn açılma aşkından gebersen de ilk sn söyleme:D bni dinle çünkü gidip de sölersen çocuğu şımartmış olursun çıksanız bile sana her istediğini yaptırır snra seni bırakıp gider:)

heeaaa bu doqru oLabLck bi ihtimaL wazcaydm zateN ...!
bi kısı sewiomş öLe dedi we sewdii kızı bnm hoşLandıım çocuun kankiside sewio
kankisiyle aynı kişiye aşq yha....

türk fiLmi qbi :mad:
amaaan dedm pende tamm sen mutLu oLcaksn böLe qeth bn kaLbimeee gömerm o zamaaaan :19:

Hmm ne diELim kaLp ßu durdura biLen war mı ?

ne dieLim kısmet deiLmis demekki herkesin dedigi gibi bi gün o kızı bırakırsa elbet senide bırakır

ßence bu sewdadan vazgec baskasını sew x) sewebilirsen eqer

Lanet oLsn AÇILDIM...!

daa fasLa dayanamdm bugün okuLa qitiiim zamn arq.ımn awea hattını aLdm [msjLar beleş oLsn die xD] we msj attm

cwp qeLdi hemen hawadan sudan bahsetmeye başLadık bu sırada 4. ders oLdu 4. dersi 5. derse bağlayan tenefüs birnden hoşLandıımı fln söLedm :19:
o da kim fln dedi snra bn sen hiç bişi biLmiosn fLn dedm nese konu böle uzadı gitti

5. ders bitti 6. derste en snnDa dayanamadm dedm xD snra bi sonraki msjı arıcam seni tenefüstemisin dedi yok dedm ziL çalcak gitcz bn de bu telefonu sahibine weriom oké bb dedi işLer çok karştı yni :181:

:)

Eger Hislerim Dogruysa Oda Seninle iLgileniyor Gibi yapacak.

Ve Hem Sevgilisini hemde Seni kaybetmemeye caLisacak :)

Ama yinede yanilio oLabilirim.

Hayirlisi Yapacak bisey yok.. ;)

onun seni farketmesini bekle bence,ama kendini farkettirmekte sana kalmış,inş. hakkında en hayırlısı olur

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri