İlluminati-Mustafa Ceceli

---> İlluminati-Mustafa Ceceli

o simgeyi bilinçli olarak koymaktaki tek amaç ilgi çekmek böyle tartışma konusu olabilmek yoksa mustafa cücelinin mason tanımı yapacak bilgiye sahip olduğunu sanmıyorum :)

Mustafa Ceceli dini bütün bir insandır benim bildiğim hacıdır bence kurban gitmiş bişilere..

Ama böle bir sistem var dünyada lady gaga başta olmak üzere pek çok amerikalı şarkıcının klipleri inceleniyo ve illuminati felsefesiyle bağdaştırılabilecek ayrıntılar yakalıyorlar..

İddialarina göre bu insanlar şarkı sözlerini özel yazıyorlar ve şarkılar tersten dinlenildiğinde şeytana ait sözler duyuluyo tabi farklı bir dilde..

Bu insanların ünlü şarkıcıları kendilerine katılmaya zorladıkları iddia ediliyo hatta Michael Jackson'ın yıllardır onlarla mücadele ettiği ve bu yüzden onlar tarafından öldürüldüğü söleniyo...

reklamın iyisi kötüsü olmaz mason modasına uymustur yapımcılar :)

Kesin öledir amerika yapıyo ya bunlarda yapıcak

yokk daha nelerr :D

glüyorum sadece :D

mustafa ceceli müslüman ve hacı... onun bu toplukluğa üye olcağını sanmıyorum

Ya müslüman olmasasın !!
Tek göz yapan herkes mason mu ya xD allah allah :)
Komik.

mustafa ceceli olmasada klibi çeken ekibin öyle olduğu büyük ihtimal.

Micheal jackson'da zamanında bu yanlış yoldaydı bazı kliblerinde bunu görebiliriz ancak sonradan bu örgüttün karşısında yer almıştır.Bir klibinde masonik sembolleri yıkarak onlara meydan okuyor.They don't care about us adlı şarkının klibinde ise duvarda bulunan tek göz sembolünün yanında durarak "beni öldüremeyeceksiniz" diyor

Mustafa Ceceli bir konserde mankenler dekolte giyindiler die şarkı sölemedi önlerinde o bu işlerin içinde olamaz
Ama bu klibi çekenlerin modaya uyduğu belli ya da onlarda masondur Allah bilir

ben inanmıyorum illuminati ile bağlantısı olduğunu

Son düzenleme:

Mustafa Ceceli hakkında bir görüş belirtmiyor video zaten. Kendisiyle ufak bir hasbihalimizde olmuştur önceleri. Nasıl bir kişi olduğunu gayet iyi biliyorum. Küçük düşünen beyinlerin Yahudi milletinin asırlık projelerini görmesini beklemiyorum zaten.

mustafa ceceliyi kişilik olarak bende seviyorum...ama bu illuminati yani içerigini bilip adını yeni öğrendigim şey hakkında sanırım bilmemem gereken şeyler biliyorum

aman uzatmayayım ceceliyi seviyorum o kadar:)

Adım Alper ozan (kayıtta sahtecılıgı sevmem ztn)yasım 32.

Dini yada inancsal tarıkat grupları hakkında ve Masonluk hakkında ciddi anlamda bılgılenmek ısteyenler varsa sadece dgoru kaynaga gıdılmelı...masonluk bır kardeslık cemıyetıdır.herhangı bır dernek degıldır....Kendısı saklayan masonlar oldugu gıbı saklamaya gerek gormeyen gruplarda mevcuttur....Yukarıdakı vıdeo gıbı kulaktan dolma haberlere aldırız etmeyınız..sızı temın ederımkı (8 yıldır masonum ve mason bır aılede buyudum) Turkıyede masonlugun tanımını yapabılecek 100 ınsan belkı cıkar (kı bunlar tarıhcılerden bıle degıl)......Bunun dısında ben tarıh adamıyım dıyenler dahıl herkes sacmalar masonluk konusunda........herkesın acıklama yapabılecegı anlatabılecegı bir olusum olsaydı masonluk nasıl 1200-1300 yıl ayakta kalacaktı???? söyler mıısnız???masonluk deşifre mı edıldı (bır iddaa budur dunyada) masonluk çözuldu denıyor??:))) madem çözuldu yıksınalr ohalde dagıtsınlar nebıleyım işte:))aklınıza ne gelıyorsa.......Bızım Üsdatımız Enver Sanver beyefendıdır 33. dereceden İskoc rıtınde En buyuk asya masonları Üstadıdır.BUna ragmen kendısı İllumınatı den cekındıgını itiraf etmiştır (bende cekınırım) cunku ıllumınetı ve kuru kafa örgutu Bugne dek 50 den fazla Devlet lıderının ölümunde bas rol oynamısıtır.

dedıgım gıbı Gercek bılgıye Ulasmaksa amacınız sorun bıze anlatalım.......masonluk medyaya paparazıye düşürulecek kadar Kolay bir yapılana degıl....paparizi mazlemesı olan kac kişi BM ye yada Nato ya yada CIA ye baskan seçtirmiş.......
Obama yıda kucaklayıp aılesınden kacıran secen ve daha sonra tekrar aılesıne vererek iyi egıtım almasını saglıyan İllumınati kurumudur......

sorun anlatalım arkadaslar.(bıldıgımız ve anlatabıldıgımız kadar)

aslinin dedigi gibi ornek lady gaga...onun kadar ortaligi sarsmamistir zaten bu klib

de videonun basindaki bir kac yaziya dikat etim soyle diyo; tek dil tek devlet

bu asla OLMAZ olmicakda.. tam aksine yeni yeni dinler diller icaat ediyor insanlar :)

Biz inşallah Türk İslam Ülküsü ile Tek din, Tek Devlet'i başaracağız :)

turkiyede tabi ona bisey diyemem

ama dunya capinda diyorsan syin sabbah;imkansiz

İmkânsız ne ya! Nasıl içimize içimize sokmuşlar bu lafı. Ben İnsan denen varlığı Kâinata meydan okur kabûl ederken sen bana imkansız diyorsun. Sanırım böyle diyenler sebebiyle kaybediyoruz.!

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri