İlk Günlüğüm ~Mojito54~

mojitoo54

Banned
Merhaba günlük, aslında hayatımda hiç günlük tutmadım artık 20'ye adım atıyorum ama hayatımda sadece 1 günü bile bir kenara not etmemişimdir. Bu yüzden beynimde ki cümleleri güzelce sana dökemeyebilirim sende beni biraz idare edeceksin başka çare yok :M ve ben kağıda pek birşey dökemem duygularımı kağıda dokemıyorum ama sanal ortamda cok rahat dokebılıyorum o yüzden sanal günlük açmaya karar verdim :) Şimdi gelelim neden böyle bir işe kalkıştığıma 20 yaşındans sonra günlük mü tutulur diyebilrsin. Ne yapalım canım sıkıldı bende sana yazmaya karar verdim zaman geçsin işte :) Herneyse gelelim bugünüme

Bugün benm doğum günüm, her doğum günümde olduğu gibi bu doğum günümüde kutlamadım :) Klasik standart bir doğum günüydü anlayacağın annemler, babamlar felan kutladık bile :D ablamda geldi bugün canım bnm onsuz evdeki ilk doğum gunümdü ve yoklugunu hıssettırmemek için gelmiş bize :)

ve gelelim başka mutlu olduğum şeylere sabah 4 Sıralarında Düşlerforuma girdim bir de ne göreyim doğum günüm için sevgili kardeşim Serhat tarafından konu açılmış nasıl mutlu oldum anlatamam. "hediyeleri de süperdi vallahi 3310 telefonu ve Serçeyi severim" :D

Saat 8'de evden çıktım okul için Harç yatırmaya öncelikle okula gittim gerekli olan bilgileri öğrendim ve bankaya gitmek için Çark Caddesi'ne gittim :) tam 2,5 saat ayakta bekledim. Lanet olsun sevmıorm ben bu harç işini :/ Neyse parayı yatırdık geldi 3 senedir 1. sınıfı okuyan adam demez mi bana alttan alacağın dersler için bir daha para yatıracaksın diye. Bende bunun doğru olup, olmadığını merak ettim ve okula gittim bana 2007'de kayıt olan öğrenciler için geçerli dedi ve benim içim çok rahatladı yaa bir daha sıra beklemicektim :)

Evet ben eve girdim mi direk PC başına geçerim Film izlerim, müzik dinlerim, facebook'ta takılırım, düşler forum'a girerim, MSN'de takılırım yani bugün benm ıcın bıtmıstır.
"Troll Avı – The Troll Hunter" bu filmi merak ettim bunuda izlemeye karar verdim :)

Bugün izleyeceğim Filmler; Bruce Willis'in yeni Film'i çıkmış "Set Up" die onu izleyeceğim listenin başında o :)

Hala Facebook'ta doğum gunumu kutlayan canım arkadaşlarımın yazılarını cevaplıyorum :)

Gün bitti benm için o yüzden erken açtım bu konuyu (
Arada uğrayacağım sana söz veriyorum. Seni ziyarete gelenleri güzelce karşıla kolonya ver şeker ikram et kahve mi? Çay mı? İçersiniz diye sormayıda unutma (;

---> İlk Günlüğüm ~Mojito54~

Hadi hayırlı olsun

Darısı benim başıma (harç) xD

Hayırlı olsun kanka :50:
Boş gelmiyim dedim çikolata getirdim :Ç
chocolate.jpg

Hep güzel, mutlu günlerini yazman dileğiyle :R

Hayirli olsun gunlugun Feyzo
seninle bugun tanistiik faceden henuz tam olarak tanimiorumama sen sakra birisine benziorsun
RABB im daim etsin bu neseni insaallah ...
Dogum gunun tekrar kutlu olsun , daha nice saglikli huzurli ve MUTLU yillara...

Hayirli olsun gunlugun Feyzo
seninle bugun tanistiik faceden henuz tam olarak tanimiorumama sen sakra birisine benziorsun
RABB im daim etsin bu neseni insaallah ...
Dogum gunun tekrar kutlu olsun , daha nice saglikli huzurli ve MUTLU yillara...

Eyvallah Sevim abla çok teşekkür ediyorum. Öyleyim şahsen :pp :Ç Hep beraber inşallah :)

Bitaneeeeem doğum günündü giremedim çok hastaydım dün :( canım benim ya kutlu olsun doğum günün günlüğünde hayırlı olsun :R

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri