ilk aşkıyla evlenen var mı acaba merak ettim yaf

kayra45

Kayıtlı Üye
ilk aşk her zaman bir başkadır hiç bi zaman unutmazsınız hayatınızda başka bir yeri vardır sizce onlar birgün gelip evlenebilir mi
???*??

BENİM ABIM WAR YENI EVLENDILER
ILK OKUL ARKADASIYMIS SONRA ORTA OKUL SONRA LISE SONRA ÜNİWERSİTE

AYNI OKULDA OKUMUSLAR HEP UNIWERSITEYE KADAR AYNI SINIF AYNI SIRADA:d
SONRA EVLENDILER
ABIMIN DEDIGINE GORE IlK ONA ASIK OLMUS SONRA BASKASIYLA CIKMIS FALAN AMA ONUNLA EVLENMIS:d

HATTA AILE LER TANISIK OLUYORMIS BOILE ARALARINDA SAKA FFALANDA YAPIOLARMIS :d BIZIM KIZI SIZIN OGLANA WERIRIZ ARTIK DIE FALAN AMA GERCEK OLMUS:d

ben burda evli olanları sormadım sadece merak ettiğim bişiyi sordum acaba hayyat a vböleleri varmı diye

BENİM ABIM WAR YENI EVLENDILER
ILK OKUL ARKADASIYMIS SONRA ORTA OKUL SONRA LISE SONRA ÜNİWERSİTE

AYNI OKULDA OKUMUSLAR HEP UNIWERSITEYE KADAR AYNI SINIF AYNI SIRADA:d
SONRA EVLENDILER
ABIMIN DEDIGINE GORE IlK ONA ASIK OLMUS SONRA BASKASIYLA CIKMIS FALAN AMA ONUNLA EVLENMIS:d

HATTA AILE LER TANISIK OLUYORMIS BOILE ARALARINDA SAKA FFALANDA YAPIOLARMIS :d BIZIM KIZI SIZIN OGLANA WERIRIZ ARTIK DIE FALAN AMA GERCEK OLMUS:d

allah mutlu mesut yaşatsın ;)

walla ewlenen warmı bilmiom ama bizden geçdi ilk aşk bence unutlmas ama inş ewlenenler olur ne küsel bişi:)

amın walla su ana kadar bı tek anaokulunda bı kızın pesınden kosmustum oda ebe oynuoduk o kadar baska adam akıllı su ana kadar kımseye asık olmadım takı 2 gun oncesıne kadar:S

Olabilir ama olsada çok azdır...Benim ilk aşkımla evlenmem için onun çok çok huylarından vazgeçmesi lazım o da imkansız huylu huyundan vazgeçmez :D Ama şu sözü severim..Erkekler evlendiği kişinin ilk aşkı,kadınlarda evlendiği kişinin son aşkı olmasını istermiş:)

sahsen ben su ana kadar askımı hak edıceck bır kız olamadım bulmustum kaybettım kendı ıstedı...zorla guzellık olmaz ...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri