ilk askıma Gerimi donuyorum

hate

Bayan Üye
selam millet su facebook'un qözunu seviyim yha..
qecenlerde aklıma esti face'de eski yanı ilk askımı ekledım qünler qecti kabul etmesine raqmen cok az bi konusmadan sonra hiç konusamıoduk taakii dune kladar msn'ımı istedi sonra ordan konusmaya basladık azcık
we buqun..işte omrumden bi kac yıl verebilceqm kadar mutlu-masum qecen 3saat.. cok qusel bi sekilde muhabbet etmeye basladık ve deişiklik var muhabbetlerinden snra cam actık iki saat kadar cam acık konustuk amaa ikimizinde farkettiqi bişi oldu birbirimizi arkadas veya sevqili anlamında cok oslemısız aqzımız kulaklarımıza varıyordu muabbet sırasında bir gnü bulusmaya karar verdik 4 yıldır hiç konusmuyorduk qorusemıyorduk..ve hayatımızda iyi vea bi cok olay qecti onları azcık azcık konustuk o 4yıllık bi ilişkiden cıkmıs ben 2yıllk.. zorgunler yasarken tesadüf eseri birbirimizi yenıden bulduk ve suan aramız cok iyi kendı adıma onu yenıden buldugum icin coooook mutluyum 4yıl once olanlardan konustukk.sınemaya gidisimizi elele tutusmamızı parfum kokusunu ala unutamadıqımı..onunda aynı sekılde ve onunla konusurken kokusu burnumda bi an olsun qitmedi yha sacma bişi balkı ama onu cok oslemısım ve gormeyelı cok seker olmus herseye raqmen cok qüsel qecen saatlerin ardından buqünlük veda vakti qeldi onun cıkması qerekti bnmde ders calsmam icin pc'den kalkmam qerekti ama bu onmlı bnm icin qunu buraya kayıt etmedencıkmak istemedim.. iyi qeceLer qünlük kardes derdimi dinlediqin icin tesekkur ederim..

Allah'ım hayırlısıysa yenıden barısmak istiyorum beeeen cunku cok ozlemısım ve ben qozumu onda actıqım icindir beLkıde kendımı na cok yakın hissettin..!!

bn barışmazdım bn o defteri kapatırsam asla tekrr açmm bütün arkaaşlarımada buı tavsiyeyi vevirirm ama ne diyim sen bilirsin hakkında hyrlı olsun umarım mutlu olursun

yha barısmak bi parca pek olasi bi durum deil zaten ama ne nbiliyim bole bütün gece msnlastık ettim msnde konustuk goruscez okadar ozlesmişiski:D qairp ibşi tarif edemiorum.

Ben Senin Yerinde Olsam Barışmazdımm Okunan Bir Kaitap Bir Daha Okunmazzz çünkü Belki Saçma Bir Düşünce Ama Sende Yazmışsınn Zaten Birbirinizi çok özlemişsinizz özlminiz Biebirinize Daha
Yakın Hissetmenizi Sağlamışşş O Kadar Ama Yinede Sen Bilrsinn Senin Iç,in Hayırlısı Neyse O Olsunnn

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri