ilk aşk başkadır diyenler..

Esraa..

Bayan Üye
.....Kimi sevsem, onun hep uzakta bir sevdiği vardı, unutamadığı ilk aşkı ya da onu terk edip giden sevgilisi... Kimi derinden sevsem, o da bir başkasını derinden hatırlardı. Öylesine çok sevdim ki onları, başkalarına duydukları sevgiyi anlatmalarını, sessizce, içim acıyla kanayarak dinledim. Beni yitirmekten hiç korkmadılar: çünkü onlara göre fazla iyiydim;bu yüzden ilk anda vazgeçilebilirdi benden.

Beni terk edenlerden tek bir isteğim olurdu. "Ne olur, bir daha beni aramayın! Çünkü ben kolay unutamıyorum. Çünkü ben size duyduğum o akıl dışı aşk yüzünden keder bahçemi dağıtıyorum. Çocuklugumun o güzel bahçesini. " Böyle derdim onlara ama yine de ararlardı beni... Soluksuz ve umutsuz kaldıkları bir gece mutlaka akıllarına ben gelirdim... O, yedek sevgili!...​

Sizce öyLemi yoksa son olan ask dahami degerLi ?​

---> ilk aşk başkadır diyenler..

Aynen farklı 5 giderken birine kapılmıştım :D:D:D aklıma geldıkce gülüyorum kzıı şimdi gordugumde ruh gıbı :D:D:D

ilk ask gibisi yok insan herseyi ilk askinda ögrendigi icin farklidir

evet ilk asklar baska oluyor cünkü sevmeyi sevilmeyi herseyi ondan ögreniyorsun birde ben bu tarafindan bakiyorum sonrasindaki ciktigim kisiye bagli

bana göre ilk aşk son aşk yoktur tek aşk vardır . İnsan bi kere aşık olur ve ya onla olur ya da uzagındaysa birlikte oldugu kisileri mental olarak aldatmıs olur

İlk aşk tabiki başkadır, heleki hala devam ediyorsa bambaşkadır.
İlk aşkınızın son aşk olması kadar mutluluk ve sevinç vermesi inanılmaz bir şey.

Haayatımda sadece bir kişiye gerçekten aşık oldum ama ne tuhafki sadece ona söylemeye cesaret edemedim ve şuan aynı şehirde bile değiliz..

pfffff

İsterse 20 yıl geçsin üstünden..İlk ıslandığım yağmur,
İlk dokunduğum el,İlk baktığım göz..
İmkanlar imkansız....

Evet başkadır , nedense en fazla aşık olunulan türde bu oluyor...

Evet başka olabilir ama Son olan dahada bi farklıdır :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri