İlişkilerde Geçmişi Sorgulamak Doğru mu?

---> İlişkilerde Geçmişi Sorgulamak Doğru mu?

Dogru olabilir sonucta herkesin bir gecmisi var,bundan kacamayiz

Takıntı derecesinde Sorgulamak doğru değil.Adı üstünde geçmiş.

Tabiki doğru değil insan her geçen gün değişir, olumlu yada olumsuz bir şekilde zaman insanı olgunlaştırır en çocuk ruhlusunu bile. Ve geçmiş adı üstünde geçmişte kalmıştır.

Herkesin bir geçmişi vardır.
İlkin olan insanla bir ömür geçirmek çok özel olabilir ancak insanlar kimin onlar için doğru insan olduğunu bilse zaten farklı insanları hayatlarına alıp tecrübe edinmezlerdi.
En başından doğru insanı görmek mümkün olmadığı için karşı tarafın geçmişi hakkında hesap sormak yanlış diye düşünüyorum.
Elbette ilişki içinde bulunduğum insanın geçmişini önemser ve öğrenmek isterim.
Ancak hesap sormanın veyahut sorgulamanın yersiz olduğunu düşünüyorum.

Geçmişi hesap sormak gibi sorgulamak elbette doğru değil fakat ;

Düzgün bir dille geçmişte kimle ne yaşadığını kim olduğunu ne kadar beraber olduklarını ve neden ayrıldıklarını nerde uyuşmadıklarını sormak her yeni tanışan yada sevgili yolunda olan bir insanın sormak hakkıdır.

Hakkıdır tamam ama geçmişe dayanarakta karşındaki insanı karalayamazsın dinlersin sende ona anlatırsın ve önüne geleceğe bakarsın geçmiş anlatılır ve bir çizik çekip kapatılır bu kadar basit.

Bence doğrudur, eğer ilerisini düşünüyorsam benden öncesini de bilmem gerekir; ancak benden önce yaptığı büyük hatalar varsa, ve benden sonra kendini düzene sokmuşsa, buna ses çıkarmam. Yaptıkları için onu suçlamam.

Dogrudur, sorgulanmali.

Kim ister bir hayat kadini ile yuva kurmak, yada kim ister bir kadin taciri ile evlenmek?.

Uc ornekler vermis oldum ama sorgulanmali.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri