İlişkilerde Geçmişi Sorgulamak Doğru mu?

---> İlişkilerde Geçmişi Sorgulamak Doğru mu?

Bana göre doğru değil örneğin biri ile ilişki yaşı can geçmiş te çık Tigi falan olmuştur kalkıp onca sene veya ay üstünde geçmiş kalkıp bu konuları açıp birbirlerini yıpratma ni. anlamı yok ha söyle olur unutmamis tir sende seviyor sun dur güvenip inanıyor san açılır konuşu Lu r bitmiş bak desin onca zaman geniş v.s. ama onun dışında yaraları açmak iyi değil ama iki kişi ilişki yaşıyor geçmişi acısı ile tatlısı ile alabilir sin birbirlerine bunda bende sakinca yoktur

Degil ama sıklıkla yaptığım birsey

Geçmişi sorgulayan kişi, emin olun geçmişinden korkan kişidir.

Ben çok meraklıyım ve kıskancım. Geçmişini irdelerim sırf merakımdan.
Benden başkasını nasıl sevebilir diye deli olurum :D o açıdan açıklama yapacak :D :D

Şoyle bir soz vardir " Bir erkegin gecmisi bir kadininda gelecegi onemlidir " ..Yani sonucta erkekler bir nevi cocuk gibi sefkate muhtac ofkelendikleri zaman sigindigi limanlari vardir sigindigi kadinlarda diyebiliriz oysa kadinlar daha duygusal gelecekteki erkegi dusunur ona kiyasla hata yapmaz valla benim kocam eskiden tarz takilirmis sportif sapkali discolarda gezer simdi ise tam tersi aksine yani gecmisinde 20 yasina kadar cocuk yani ortami oyleymis normal sonucta bende yoktum.Gecmisi sorun etmek sacma sonucta simdi sil bastan hayat seninle..Gizli gizli arastirmak ayri ama sorgulamak haddimize degik eger gelecegi etkiliyorsa hesabini sorarsinda yani oyle

her nekadar yanlış olduğu söylense de insan oğlu kesinlikle dayanamaz ve sorgular

bazen insan dayanamıyor ve sorguluyor tabi

Aynı yastığa başımı koyacağım kişi ise geçmişini tabi ki sorgulayacağım.

Geçmiş geçmiş de kalsa bile ''sorgulamak'' kelimesi sorun yaratacağı anlamına gelir fakat konu da bilgi sahibi olmak kişi tarafından herşey ve herkes için daha iyi olacaktır.

Valla ben sorgularım arkadaş. Hele ki benden sonra bir şey yaşanıp bana geri dönülmüşse didik didik ederim. Yok öyle senden önce olan seni ilgilendirmez falan.

geleceğimize yön veren etmenlerden olan tecrübenin geçmişte yaşanılanlarla elde edildiğini düşünürsek, irdelememek biraz garip kaçar.

sürekli geçmişe gidersen gelecek ile ilgili plan yapamazsın

Dogru degil aslinda ama ben sorgularim .) Seven kiskanir da .)

Bazen bazı şeyleri bilmemek bizleri daha çok mutlu eder :) Şimdi şu ana bakmak yeterlidir. Mutlu olmak için geçmişe dönüp bakmak gerekmediğinden en azından ileriye dönük bir şeyler düşünülüyorsa bence doğru değildir. Evet hepimiz merak ederiz. Etmişizdir. Başlarda bizi rahatsız etmez belki ama zaman ilerledikçe kafamıza o soru gelir. Nedenini kısacası özetlemek gerekirse belli bir müddetten sonra daha bir sahiplenirsiniz sevdiğiniz kişiyi. Onu sevmeye sanki o doğduğundan beri başlamışsınızdır ve hep sevmişsinizdir onu ama sevgilinin geçmişi ile birliktelik kurmayacaksınız :) Geçmiş her zaman acı verir, hüzünlendirir. İyi ya da kötü olması fark etmez. İyiyse o güzel günlere bakıp o anlara dönmek istersiniz, kötüyse pişmanlıklarınız vardır onları düzeltmek istersiniz ya da bunları düşündüğünüzde üzülürsünüz. Şunu da unutmamak gerekir ki hiçbir insan mükemmel değil, öyleymiş gibi davranmak da çok anlamsız. Hepimizin geçmişinde saçma sapan yanlışlar olmuştur. İnsanız sonuçta. Geçmişinde yer almadığın bir insanın geçmişini sorgulayamazsın bence. Yani cehalet mutluluktur bir yerde :)

hayır degıl ılerde sorunlar yasanmasına sebep oluyor.
sonucta ınsanız dusunup kafamızda farklı kurup buyuk prblem halıne getırebılırız.
o yuzden tanısma surecınde ve sonrasında gecmısı konusmanın dogru oldugunu dusunmuyorum.

hayır degıl ılerde sorunlar yasanmasına sebep oluyor.
sonucta ınsanız dusunup kafamızda farklı kurup buyuk prblem halıne getırebılırız.
o yuzden tanısma surecınde ve sonrasında gecmısı konusmanın dogru oldugunu dusunmuyorum.

+ katılıyorum

ama ben meraklıyım ve kıskancım. anlatır :D :img-russian_roulett

uzun bir cevap yazardım aslında ama özet olarak söylemek gerekirse '' Saçmalık''

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri