iki aylık bebek hamıle

---> iki aylık bebek hamıle

Tıpta bunun adı var. İkizler tek yumurta ikizi ise birbirlerinin içinde büyüyebiliyorlar. Veya garip fotograflarda görmüşsünüzdür... Adamın karnından sarkan 2 tane bacak... veya sırtındaki fazladan bir el. Bu durumlar ikizlerden birinin gelişiminin saglıklı ilerlememesi sonucu oluyor

Emriyolardan ikisi diğer büyük olan embriyonun içine yerleşmiş olabilir. İlk defa duyuyorum yalnız böyle birşeyin mümkün olmasını.

Mümkünatı yok hurafe haber bu...2 aylık çocukta akıl işimi daha hormonları bile kendisine yetmezken , prg , prl , e2 , Lh , fsh gibi gibi....

oluyooo doğru bu bi bilim adamına göre her insan ikiziyle doğuyo daha sonra anne rahminde savaş başlıyo hangi ikiz kazanırsa diğer ikizi yiyo yamyam katiller de bu dürtüyü bastıramayanlar oluyo ikiz bebekler ise savaşta eşit güce sahip olanlar oluyo

hayatımda duyduğum en saçma 2 şey ;
birincisi bu haber
ikincisi bu yorum :H

ben tvde haberlerdede yada burdada okumustum, olabiliyormus ikizi bir diger ikizinin karninda olabiliyormus

ama yeme gibi bir durum olamaz. daha hic bir uvruzlari bile olgunlasmamisken nasil bir ikiz digerini yiyebilir ki?
dusununki kordondan besleniyor bu bebisler :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri