| ηeŦe'S' |

| ηeŦe'S' |

Bayan Üye
:106:​

Merhabalar

Çok Düşündüm Açıp açmamayı ama En Azından Birazda OLsa Tanınırım,Bazı üyelerin Gözündeki yerimde Bir Nebze Değişir Diye Düşündüm..

08.12.1989 İzmir DoğumLuyum.Evin Ortancasıyım ..
Gecen Sene İstemediğim Bir Bölüm Diye üniversiteyi Bıraktım.Seneye Tekrar Giricem..Bir Alış Veriş Merkezinde Çalışıyorum.
FenerBahçeLiyimdir Ama Fanatik DeğiLim,Fanatik Olmasamda Asla Takımım Hakkında Laf SöyLetmem.Fanatik Tarafım Tutarsa iyi oLmaz :p

Tam Bİr İzmir Aşığıyım.Okadar iL Gezdim Hiç Bİ yer İzmir Gibi Bana Huzur Vermedi..

NasıL Biridir Bu Nefes( İsmim bu DeğiL ) Gelelim özelliklerine,neyi sever neyi sevmez, en Begenilen ve begenilmeyen huyu suyu ,Nasıl Biri Azcık Anlatim :p

Asla Gezmeyi Sevmeyen A`sosyal Diye Tabir Edilen Cİnsten Biriyim.Ayda 1 Anca Arkadaşların İsteği üzerine Sinema,Yada Sahilde Turlama Gerekçesiyle Çıkarım evden.İşten Güçten Gezmeye Vaktim oLmadığı İçin Pekte Aramıyorum Yani :p

Alışveriş Yapmayı Severim Ama Giysi üzerine OLucak Yada İnCik Boncuk :p
Oda Kendim İçin.Asla Annem Veya Kardeşim İçin Gidilen Alışverişten Zevk Almam..

TutumLumuyumdur Deseniz Düşünüyorumda Şu aralar Boğazıma Düşkünüm Elime Geçeni harcar oLdum :p
Ama Hala Koruyorum İnceliğimi :p
47 Kiloydum 6 ay önce ama Kilo aldıgım Söleniyo olmuşumdur inş 48 Felan :D

Esmer Ve Kapalıyım :) Türbanım Hakkında Çok Hassasım,Dinime,İlmime,İnancıma Laf Atılsın Gelsin Asla İstemem Ve Kaldıramam..

İnatçı Bİriyimdir.Dediği DedikLerden. Çok Asi OLduğum SöyLenir ama Mizahçı Yanımı Kolay Kolay Kimse Göremez.İnsanlara Hemen Alışamıyorum,O Yüzden TepkiLerim Hep Sert OLur.Ağır Ve Hanım Viri oLduğum SöyLenir ( Tabi Çevrenin Görüşü ) Çocuksu yanımı görmeyin BİtersinizÇok deli dolu oluyorum ozaman..

GözLerimin Çok GüzeL oLduğu SöyLenir :p Bu Yüzdne Gözlerimden Çok Rahatsızlık Çekerim,

Gittiğim Doktorun ; Sende Bu Gözler OLduktan Sonra Daha Çok Ağrısını Çekersin Gözlükle Gez Diyerek Gözlerimin Gerçekten güzel OLdugunun Kaanatına Varmamı Sağladı.

Ruh halime Göre Müzik DİnLerim

Yeri Gelir Arabesk Yeri Gelir Slow,ama Genelde Slow Dinlerim..
Sakinliği Severim :)

Aşka İnanmıyorum :p Aslında İnanıyorumda İnandırıcak Bİrini Bulamadığım İçin İnanmıyor ayağına Yatıyorum :p

Tesadüfen buldum Burayı ama Pek Vaktim oLmuyoo..
Akşam 10.30`da Eve Geliyorum ve Bakabildim kadar takılıyorum Face,Msn,Ve Bİkaç Foruma :p

Bu Sİtede En Çok Dİkkatimi Çeken üye : Asi Ruh.
Sebebini Bİlmiyorum ama Nickinden Dolayı önce Gözüme takıldı.Çnkü Genelde Asi Diye Çağrıldığım İçin Bi Başka Geldi.Onu Geçtim Yaptıgı YorumLardaki EfendiLiği UsLubu Hoşuma Gitti.

Ve Nones iLe DieseLin Aşkı Hoşuma Gitti.(Allah Ayırmasın ):2:

Sizi Daha Fazla Sıkmak İstemediğimden Dolayı Kısa Tuttum.Yoksa Çok şey yazardım :p

Resim Ekleyemedim,Beceremedim Malesef :p

Herneyse Herşey GönLünüzce oLsun

---> NeFe`S

seni tanımak güzeldi.ki adıma yaptığın yorumların içinde teşekkür ederim...

---> NeFe`S

TeşekkürLer ArkadaşLar .
Nones Gözüme Siz Çarptınız.Yoksa Bİ kaç üye Daha Var aşk Yaşayan Ama Siz Farklı Geldiniz Bana :)

---> NeFe`S

herşey güzel iyi hoşta fenerbahçe olmadı :)
işin latifesi tabi buda iyiki tanıdık seni.adını söleseydin keşke.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri