İDAM Gerekli Mi??

---> İDAM Gerekli Mi??

merhamet sahıbıyım helal sut emdım cok sukur kımsenın canına kıymayı dusuncek kadar cani olamam..
kim ne suç işlediyse cezasını bulur rabbım oyle buyuk kı..

---> İDAM Gerekli Mi??

Tabiki Allah en büyüktür ve onun verdiği canı kimse alamaz .
idam edilecek aldıysa o da kendi sorunudur ancak çok extrem durumlarda uygulanmalı diyorum eğer ki çok kötü bir gidişat varsa kurban verilmeli diye düsünüyorum uyarı maksatlı

---> İDAM Gerekli Mi??

Evet gerekli... Bakınız Abdullah Öcalan..
Zamanında idam edilseydi pkk kendi içinde ayrılık yaşicak ve zayıflicaktı şimdi çıkması bile mevzu edilebiliyo...

Şehitlerin kanı nerde kaldı? Onlara göre bu bir idamdı bana göre de idam gerekli...

---> İDAM Gerekli Mi??

İdam kesinlikle gereklidir.Eğer kaldırılmamış olsaydı bugün apo denilen it soysuz kuş sütüyle beslenilmiyo çoktan eşşek cennetini bulmuş olacaktı.Şeriatta idam vardır keşke bazı konularda gerektiğinde burda da şeriat kanunları geçerli olsa...

---> İDAM Gerekli Mi??

aponun ölmesini istemezmiydin

veya sen aponun başındaki nöbetçi asker olsaydın onu vurmazmıydın?

ben cevap vermek istedim sakıncası yoksa ?

isterdim ama o soysuz için bu devlet bana ceza verirdi buda deymezdi o şahıs için yıllarca değil saniyelere katlanamam bi karanlık odada

---> İDAM Gerekli Mi??

acımasızca bebeklerin masum insanların canına kıyanlar ve piz tecavüzcüler için gerekli

---> İDAM Gerekli Mi??

Apoyla olan kısımdan bahsetmiyorum dostum ben...
Muhattabım olan kişi ne demek istediğimi anlayacaktır.

Apo'nun idam edilmesini ister miydin ?

ben cevap vermek istedim sakıncası yoksa ?

isterdim ama o soysuz için bu devlet bana ceza verirdi buda deymezdi o şahıs için yıllarca değil saniyelere katlanamam bi karanlık odada

yok sakıncası yok :)

işte bu yüzden idam edilmeli...:)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri