İçinizde Birşey Kalmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> İçinizde Birşey Kalmasın..

Giriş yaptığınız için Teşekkür ederiz Sayın, Minik. Umarız Forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz...

Bu akşam seni ne kadar çok kırdığımı gördüm resmen.Pişman mıyım?
-Hayır tabiki.

İnsan değil kendinden sogutmaktan başka birşey yapmıyor, neden vazgecilmezimsin?

Hayır saçmalamıyorum. Uzun uzun cümleler kuruyorum sadece. Aşık değilim. Bir insan sevdiği herhangi birine de uzun satırlar yazabilir. Onunla hayaller dahi kurabilir. Dizine başını koyup film seyredebilir. Birlikte çeşitli aktiviteler de yapabilir. Ama bunları yapması iki insan arasında bir şeyler olduğunun ispatı değildir. Bana göre en büyük problem; ilişkilere bir takım anlamlar yükleyerek, kendimizi bir kalıbın içerisine sokmamız. Kendi kendimizin özgürlüğünü kısıtlayarak, bir anda her şeyi tüketiyoruz. Halbuki adını koymadan ne de rahat ediyor insan.

Evet;

Kıskanabilir bir arkadaşım beni. Kötü yollara sapmamdan da korkabilir. Belki de sırf bu yüzden kıskanıyordur.. Paylaşmak istemiyordur.

Bilemezsiniz..

Ne olur baharlarımı bırakın bir süre daha. Tanıdık değil bana güz.

sevgilisi geçici süreliğine Diyarbakıra giden minik bi kız çizelim.. Üzülsün, Ankarada öksüz bir başına kalmış gibi hissetsin, ama mesafeler ne olursa olsun hep sevgilisinin yanında olsun, çok sevsin, geleceği günü de sabırla beklesin....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri