İçinizde Birşey kalmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> İçinizde Birşey kalmasın..

Gözümün önünden hiç gitmeyen, yanımdayken bile çok özleyen, sonuna kadar beni seven masum bir aşk arıyorum.

oh bugun tatılll ama gene erkenden kalktım bızım kızlar neden bu kadar gurultulu :s

1003534_431567646952088_991968948_n.jpg

968997_431577160284470_496360363_n.jpg

[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] dun beni (cuma gunu) karsiyakada gordunmu? :)
Haha carsinin orda ciglik atan biri gordunse iste o bendim.
:)
Vapurdan inince tam karsi istikamette yuruduk teyzem esi babam ben ve kuzenim. Kuzenim dediki aa surda asker heykelleri var onunde resim cekilelim. Dedimki tamam :) o cekikdi dokunmadi.
Sonra dedim sende beni cek. Dedim degisik poz olsun. Elini tutayim dedim heykelin dedimki. Yumusacikmis heykel duydu galiba :) icimdende sungerdenmi yapmislar acaba. Sonra meger canli mankenmis elini canlatinca odum koptu ciglik attim kacti canliymis canliymis diye bagirdim. Herkes etrafimiza toplanfi guluyorlar. Kimsenin ilgisini cekmemisti onunden geciyordu o olaydan sonra foto cekilen cekile. Bir diger heykelin yanina gectim elini uzatiyor ben diyorum tutmam babam karsidan tut tut ditor ben diyom tutmam babam tut diyo :) resimler cok komik cikti :)

Moralim Bozuk ..

Evliliği İçin Çok Sevindiğim Kız Arkadaşım Onu Kıskandığımı Düşünüyor ..

ölüm, nereden ve nasıl gelirse gelsin, savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa ve silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları yeni savaş ve zafer naralarıyla ve de mitralyöz sesleriyle cenazelerimize ağıt yakacaksa, hoş geldi, safa geldi." - ernesto Che Guevara

evet :; beni nasıl bilirdinize bir konu acmasını isteyecektim tanıtırdık sitedde gördügümüz kadarıyla kendini:;:D

ızın gunumde bıle ıs yerıne gıdıorum neymıs efendımm toplantı var ühühühühühüh

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri