İçinizde birşey kaLmasın)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> İçinizde birşey kaLmasın)

Söyle buldunmu ? aradığın aşkı söyle yoksa yanlızmısın sen yine benim gibi boynu bükük gözü yaşlı tek başınaaaaa

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyttttt

Mutsuzum, hem de çok. Bu acı nasıl kaldırılır, buna nasıl dayanılır, bilmiyorum. 'İnsanın pişmanlıkları yaşadıklarından değil, çoğu zaman yaşayamadıklarındandır.' derler ya, doğruymuş. Keşke dediğim birkaç şey var ama kısmet değilmiş, hayırlısı buymuş demekten başka çare yok. Bundan sonra ebedi vuslata kadar yoksun, olamayacaksın, bunu kabullendim sonunda, ama içimdeki sızı asla geçmeyecek. Son konuşmamızda, 'Sık sık aklıma geliyorsun. Acaba ne yapıyordur, beni düşünüyor mudur diyorum.' demiştin. Cevabı geçiştirmiştim gülümseyerek, ama sen bilirdin o zaman da seni düşündüğümü, sık sık aklıma geldiğini. Ben söylemesem de bilirdin sen her şeyi. Ben de seni bilirdim tabii, aklıma geldiğinde saate bakardım, şimdi ya çalışıyordur, ya yemek molasındadır, ya evdedir vs. derdim. Şimdi ne yaptığını bilmiyorum ama mutlu, huzurlu olduğunu biliyorum ya o bana teselli oluyor. Yaşarken sana hatta bize huzur vermeyen birkaç kişiye öyle beddualar ediyorum ki... Allah'ından bulsun hepsi, tabii varsa! Senin ruhun şâd olsun Can, rahat uyu yerinde. Mekanın cennet olsun inşallah, çünkü meleklerin yeri cennettir.

bi gun bu sakarlıklar yüzüne eşşek cennetını boylayacam :M

Ne hissedeceğinizi bilmezsiniz ya hani.. işte öyle bir duygu içimdeki. kızgınlıkmı dersiniz yoksa yalnız oluşunuzun verdiği rahatlık,umursamazlıkmı.. bilmiyorum karmaşığım yine. her zaman ki gibi.

Eskiden hayallerimiz vardı seninle, gerçekleştirmeyi umduğumuz. Şimdi bırak gerçekleştirmeyi, umabilmek en büyük hayalim oldu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri