İçimdeki Fenerbahçe Aşkı

Buğra1

Kayıtlı Üye
Çok büyüktür benim içimdeki "Fenerbahçe aşkı".DeLiLer qibi aşık oLduqum SewqiLimden biLe önemLidir.Annemden Babamdan Herşeyden..ÖSS den biLe:)Geçen sene 15 depLasmana qittim peder bu maçLaraa qitme we qeLme esnasında qeçen süre zarfı içierisindeki zamana tam 2000 soru sıqdıqını hespLamış oLacakki bu yıL maçLarı YsakLadı..:)

Damarımı kesseniz Sarı-Laciwert akar cinsinden FenerbahçeLiyim ben.

İtiraf ediyorumki normaL Hayatta hiç aqLamayan duyqusuzun teki oLan ben DenizLide şampiyonluqun kaçtıqı maçta DeLiLer qibi aqLamştım 2 qün yemek yemedim uyumadım iş aiLemin beni psikoLaqa qötürme dercesine Kadar qeLdi :)

Bazen düşünüyorumda bu kadar FANATİK oLarak yanLışmı yapıorum..Ama o içimdeki yaramaz çocuqa enqeL oLamıyorum..

Cefada,Wefada,Sewinçte,Hüzünde öLümüne FENERBAHÇELİYİM .Bu aşkı FnerbahçeLi oLmayan anLayamaz..

Bu yazıyı yazmamın nedeni buqün oynanacak tamam yada dewam maçının duyqusaLLıqının werdiqi bişeydir

Okuduqunuz için TeşekkürLer;)

super bir ask..

bende fbliyim senin gibi fanatik;)

ama yinede kanimin ne renk oldgnu bilmiyorum kirmizidir belki:D..

insallah kadikoyde sahamizda mac izleme sansim olur..

paylastigin icin saol..

Bu yazıyı yazmamın nedeni buqün oynanacak tamam yada dewam maçının duyqusaLLıqının werdiqi bişeydir

Bende de o heyecan var ama ben olsam yazamam senin gibi becerikli değilim,çok güzel anlatmışsın :)

helal sana be :D
kısının takımına baglı olması cook guzel bı sey bence
fbli,bjkli,tsli farketmez
takımına gonulden baglı olan kısı
onu sefadada cefadada yanlız bırakmayan bır kısı bence üstün bir kişiliktir

oof ne aşk ya..
aynı benim gibi..

Damarımı kesseniz Sarı-Laciwert akar cinsinden FenerbahçeLiyim ben.
süperr..

işte bi fb li daha ona canını vermeye hzır ve bende öyleyim fb için öl deseler ölürüm cok güzelya cok tşk arkadaşım fb bizim için çok değerli

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri