İç Savaş Çıkacakmı?

İç savaş çıkarmı?

• Kullanılan toplam oy
    10
---> İç Savaş Çıkacakmı?

İnsanlar savaştan kaçıyorlar , kalkıp burada askere mi sıkacaklar ?İstisnalar kaideyi bozmasa da sanmıyorum.Kaldı ki kürt kökenli veya değil bizim sorunumuz kürt değil ermeni tohumu dinsiz köpekler ayrıca Suriye'li din kardeşlerimize yardım etmek zorundayız nasıl ki efendimiz Medine'ye göç edince Medine'li Ensarlar onlara sahip çıktıysa bizde onlara sahip çıkmalıyız.
Daha şimdi bilader yeni kordonda denk geldik bi suriyeli ile, takılıyoz biz muhabbete sardık onu :)
Bu çok kıyak eleman 3 senedir izmirdeymiş bizim inatla 3 milyon kişimi girdi la sorumuza yok ağabey en fazla 20.000 kişi girdik diyo var mı senin bi bilgin?

---> İç Savaş Çıkacakmı?

Provokasyoncular içimizde. Onları aramızdan atmalıyız! Dün durduk yere bir adamı fişleyip dövdüler, adam İzmir'liymiş ve emekli polismiş

---> İç Savaş Çıkacakmı?

Iyidi bu pkk kurt degilmi ? Gerci ne bok olduklari belli degil. Ama hdpyi Diyarbakir mardin falan desteklio o destekleyenlerde kurt degilmi
Bu suriyelilerde kurt? :s
Kafam karisti ya Turk Programlarida yok Alman medyasi da turkiyeyi yerden yere vuruo. Cok sagol
Geçen arkadaşlarımızla bir sohbet esnasında yan masadan Kars'lı kürt bir arkadaş sohbete katıldı ne kadar bu ülkeyi sevdiğini dirlik ve birliğin önemini anlattı bir çok türkten daha Türkiye milliyetçisidir dedim yani.Sonra dedi ki tamam bu kürtler destek veriyor ama hepsi değil , siz böyle ayrım yaptıkça diğer kürtlerde haksızlığa uğradığı için tepki göstermeye başlıyor dedi.Ben olaya ilk önce kürt türk değil , müslim-gayri müslim olarak bakıyorum , gerçek bir müslümanda hiç bir şartla bir insanı öldürmez bunu ayrımını yapmak lazım diyorum sadece..

---> İç Savaş Çıkacakmı?

Daha şimdi bilader yeni kordonda denk geldik bi suriyeli ile, takılıyoz biz muhabbete sardık onu :)
Bu çok kıyak eleman 3 senedir izmirdeymiş bizim inatla 3 milyon kişimi girdi la sorumuza yok ağabey en fazla 20.000 kişi girdik diyo var mı senin bi bilgin?

20000 den fazladır ama 3 milyon da yoktur ben Bursa'da çok fazla olduğunu biliyorum hatta kayınpederimin kiracısı da Suriye'li.Çok zor şartlarda hayatlarını sürdüren de var iyi bir hayatı olanlar da var , yalnız şunu söyleyebilirim kiracılarına her gün yemek geliyor , nerden -nasıl bilmiyorum ama bir şekilde hayatlarını sürdürmeye çalışıyor zor bir durum Allah yaşatmasın.Babamla geçen akşam sohbet ederken şunu dedi ,''oğlum bir gün bu ülkede iç savaş çıkacak , siz sakın ola ki ülkenizi terketmeyin , gerekeni yapın , bana nasip olursa gözümü kırpmadan yaparım'' biz böyle bir milletiz geçmişimiz geleceğimizin kanıtı , ama çok ta genç kaybettik , din ve milliyetçilik adına , bu yönlerimiz çok köreltildi

---> İç Savaş Çıkacakmı?

Geçen arkadaşlarımızla bir sohbet esnasında yan masadan Kars'lı kürt bir arkadaş sohbete katıldı ne kadar bu ülkeyi sevdiğini dirlik ve birliğin önemini anlattı bir çok türkten daha Türkiye milliyetçisidir dedim yani.Sonra dedi ki tamam bu kürtler destek veriyor ama hepsi değil , siz böyle ayrım yaptıkça diğer kürtlerde haksızlığa uğradığı için tepki göstermeye başlıyor dedi.Ben olaya ilk önce kürt türk değil , müslim-gayri müslim olarak bakıyorum , gerçek bir müslümanda hiç bir şartla bir insanı öldürmez bunu ayrımını yapmak lazım diyorum sadece..

Son dediginde cok haklisin.

Denizde Bogularak Olen Kucuk Cocugun Haberini Ilk Gordugumde Cok Uzuldum Ama sonra babasi Ekrana Gelip Alt yazida ismi ve soyisim "kurdi "Gorunce baska seyler hisedim .

Tamam Cok uzucu birsey 3 yasinda bir cocugun ölmesi

Neyse cok sagol...

---> İç Savaş Çıkacakmı?

Son dediginde cok haklisin.

Denizde Bogularak Olen Kucuk Cocugun Haberini Ilk Gordugumde Cok Uzuldum Ama sonra babasi Ekrana Gelip Alt yazida ismi ve soyisim "kurdi "Gorunce baska seyler hisedim .

Tamam Cok uzucu birsey 3 yasinda bir cocugun ölmesi

Neyse cok sagol...

Sen de sağol ne kürt ne ak partiliyim sadece vatanını seven milliyetçi bir vatandaşım yanlış anlaşılmak istemem.

---> İç Savaş Çıkacakmı?

yillardir ic savas var...olan askerlere anne baba eslere evladlara oluyor....sehid haberleriyle gundem 3 yada 5gun sehidlerimizi konusur sinra herkes lay loy lom...

zor...bitsin savas....pislik yapan herkes kahr olsun

---> İç Savaş Çıkacakmı?

agzina saglik.

---> İç Savaş Çıkacakmı?

yillardir ic savas var...olan askerlere anne baba eslere evladlara oluyor....sehid haberleriyle gundem 3 yada 5gun sehidlerimizi konusur sinra herkes lay loy lom...

zor...bitsin savas....pislik yapan herkes kahr olsun
Ortada bir iç savaş yok Allaha şükür
Eğer olsaydı sokakta rahat yürüyemezdik
Ortada bir savaşta yok

---> İç Savaş Çıkacakmı?

Bu konular derin konular bu konular burada konuşulacak meseleler değil.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri