İbrahim tatlıses ağrı dağı mix... :)

rapor

Kayıtlı Üye
arkadaşlar dinleneniz oldumu bilmiyorum ama bi an önce indirin gülmekten ölürsünüz haha ben hala şoktayım :101:

bnde müzük kanallarını gezerken dinlemiştim feci komikk kırılıp gectim ewde hala da gülüyom:11: :101:

çok güzel olmuş ağrı dağın eteğinde remix kop kop kop :):):):) kop evladıımmm:)süper olmuş ama:)

KenDını Komik Durumaa Düşürmüş Yaa :) O KaDaR SeNeSiini VeRDi BuNları YaPMaması Lazım GeneDe Güzel.

ya bence o kadar ünü olan adam bunu yapmamalıydı ne gerek vardı ama şarkı tam komedi hele aralarda kop evladımm kısımları yakıyo saymasıda çok ilginç olmuş one two tree !!!!!!!!!foreee!!!

:D:D:D:D:D tebrik ediyoruz ve bu şarkıyı yapıp bizi güldürdüğü için daha çok teşekkür ediyoruz!!!!!:D:D:D:D

çok komik ya memleketten dönerken otobüste şöför takmış kasedi eve gelene kadar albümdeki şarkıları ezberledim nerdeyse ya kardeşim yanımdaydı gülmekten öldük bu şarkı çalmaya başladıgında hahaha daha sonra kardeşim taktı aipotu kulagına beni kaderime terketti valla ya öldüm eve gelene dek :19:son albüm pekte güzel degil begenmedim çok sagol şöföre yani bir yaşıma daha girdim

are you readyy van thu three forooo kooop koop koop evladım koophahahahahahahahahahahaha

ver gazı evladım ver gazıhahahahahaha

Son düzenleme:
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri