Hz.Ali Atatürk olarak döndü

Bu şaşırtıcı iddiayı dile getiren kişi Alevi Bektaşi Fedarasyonu Genel Başkanı Ali Balkız..
kıyamet alametlerinden biride insanlar cahil kişiler tarafından yönetilmeye baslanacaktır...;)

Hz. Ali Atatürk olarak döndü

İnanılmaz bir iddia... Hazreti Ali , ölümünden sonra yeniden dünyaya geldi. Bu kez ismi Mustafa Kemal Atatürk'dü...

İnanılmaz iddia: Hz. Ali Atatürk olarak döndü

Bu şaşırtıcı iddiayı dile getiren kişi Alevi Bektaşi Fedarasyonu Genel Başkanı Ali Balkız... Bütün Alevilerin inandığı bir olayı Taraf'dan Neşe Düzel'e verdiği röportajda anlatıyor.

Balkız'ın aktardığına göre, Hazreti Ali, ölümünden sonra Atatürk olarak yeniden dünyaya geldi.

Balkız'ın anlattıkları şöyle;

"Aleviler Mustafa Kemal Atatürk'ü büyük kurtarıcı olarak görürler. Alevilik inancında reankarnasyon vardır. İnsan ölmez, başka bir canlının bedeninde yeniden dünyaya gelir.

Aleviler, 'Hazreti Ali, Mustafa Kemal Atatürk olarak zuhur etti, geldi' diye inanırlar. 'Bizi ancak böyle biri zulümden kurtarabilir' derler. Aleviler Atatürk'ü mitleştirmişlerdir.

tövbe ya rabbim yaa :D:D:D

pessss...

oyun kesinlikle

bn aleviyim yok böe bişey amaç belli alevileri dinden uzaklaştırmak ama başaramazlar tabi orda adam onu kasdetmiş olmayabilir ama roportajı yapan kişi saptırmışta olabilir

---> hz.ali atatürk olarak döndü

Benm Ailemde Alevi ama bu adam başkan olmuş ama daha aleviliği öğrenememiş galiba ne kadar saçma:S
hz.ALi ayrıdır aleviler İçin M.KemaL Atatürk..
Ztn Her cem'de Şöle Denir;
YA ALLAH!Ya Muhammet..Ya Ali..Genelde Bu üçlüden Sonra Atatürk Gelir Aleviler için..Ama tüm sülalem alevidir..Kesinlikle hiçbirinden böyle saçma bişey duymadım ayrıca genç reis arkadaşım sana sonuna kadar katılıyorum bazı konularda fikirlerimiz uyuşmasada kardeş tartışmalarıdır bunlar gelir geçer +rep!

bu haber 1 eylül 2008 de taraf gazetesi yazari nese düzel'e verdiği bir röportajdan alınma. ne yazik ki adam tam bir paranoyak tam bir bunak tam bir akil özürlüsü. inançlarindan dahi haberi olmayan biri. söylediklerinin alevilikle uzaktan yakından ilgisi yok. salt kendi ucuk ipe sapa gelmez inancını dile getirmiş.

sen ister ateist ol ister müslüman ol ister öl kop git ama başkalarının inançlarına saygı duymak zorundasın kötüleyemessin

ama turn-i sina arkadaşımızda kötüleme yok saan bunu heceleyerek alıntıyla pm bile atabilirim anlıyor musun

sen terbiyeni kasaptan mı aldın pardon ama öle ben diom ankara sen dion ...
tövbe tövbe şiimdi küfür ettirtme beni:mad:

başkalarını da öle istediğin gibi suçlayamassın sen tamam mı

inanmıyorum dersin çıkarsın...

tabi yanlış bişi olduğunda eleştirirsin ama ...
madem kötülüyo bana kötülediği yeri söle bakem:mad:
:mad::mad::mad::mad:

neyse inanmıyorum

öhh oneydi bee:D

özet bu işte lahmacun efendiii

----

konuya gelelim

tabi canıııımmm kesin öeldir:Dhahaha

SAçmalıktan ibaret.Bir alevi arkadaşım var ondan bildiğim kadarıyla alevilerin böyle bir düşüncesi yok..

rezillik ya başka birşey değil okuldayken oda arkım aleviydi oda böyle şeylere inanaırdı oda barış manço geri geldi der durudu bi tane koymak isterdim ağzının ortasına inandığına hala anlam veremiyorum

rezillik ya başka birşey değil okuldayken oda arkım aleviydi oda böyle şeylere inanaırdı oda barış manço geri geldi der durudu bi tane koymak isterdim ağzının ortasına inandığına hala anlam veremiyorum

ey gidi..yessil iş başında.. .)

tam bi saçmalık.ilkokulda bile bundan daha mantıklı hayalgücüne sahiptim.hiddetlenmemeli o kadar,bunamıştır nitekim..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri