Hükümetten Memnun Musunuz?

HÜKÜMETTEN MEMNUN MUSUNUZ?

• EVET MEMNUNUM.

Oy: 9 33.3%
  • hAYIR DEĞİLİM...

Oy: 18 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    27
---> Hükümetten Memnun Musunuz?

Bu hükümetten mennun olmak demek vatana ihanet etmek demektir.

ne çok bayılıyosunuz '........vatana ihanettir.' kalıbını kullanmaya. sözkonusu vatan olunca akan sular duruyor diye di mi tüm bunlar? İnsanlar karşı çıkamıyor çünkü, bişey diyemezler yorumuna böylece, derlerse çaaaat onlarada bir 'vatan haini' yaftası ((((:)

0201-bulent-ecevit-bill-clinton.jpg
denizzeyrekbush5o.jpg

Başka söze gerek yok sanırım :)

katılıyorum..+rep

ne çok bayılıyosunuz '........vatana ihanettir.' kalıbını kullanmaya. sözkonusu vatan olunca akan sular duruyor diye di mi tüm bunlar? İnsanlar karşı çıkamıyor çünkü, bişey diyemezler yorumuna böylece, derlerse çaaaat onlarada bir 'vatan haini' yaftası ((((:)
Giriş gelişme bölümü tamam da sonuç bölümünde pek bi alaka kuramadım Hira.

bu hep yapılıyor gençreis, biri çıkıp ' şöyle diyen vatan hainidir. ''Atatürkü sevmeyen vatan hainidir.' diyor ve sıyrılıveriyor işin içinden. Türk ve Atatürk temalı bütün tartışma konularında aynı yolu izleyen çok insan var. yani direk birilerine ' vatan hainisin' denmesinden bahsediyorum. Kim kimin vatan haini olduğunu ve vatan hainliğinin sınırlarını nasıl biliyorda böyle büyük iki kelimeyi rahatlıkla savurabiliyor? Benim tek lafım buna yani..

asıl konuya gelincede, ben galiba kronik muhalif oldum hükumetler sayesinde=)))

Ben fikrimi söyledim.Benim söylediklerim doğru olacak diye bir kural yok.Bana katılmak zorunda da değilsin.Ben senin çıkardığın fotodan nasıl alıntı yapıP cevap vermediysem senden de benim yazdığım yazıdan alıntı alıp cevap vermemeni beklerdim.Kendi fikirlerini başkalarına empoze etmek zorunda değilsin.

Sen nasıl mennunsan ben de o kadar mennun değilim.Zorlamı mennunum yazayım?

Sana fikrini söyleme diyen yok. Lafları çevirme. Oy verenlere hakaret edemezsin. Anlamadıysan bir daha söyleyeyim. Hangi partiye verirse versin hakaret edemezsin. herhalde anlamışsındır, gayet açık.

©ﻕΞתς яΞiš;1883043' Alıntı:
Bencede gerek yok. Amerika ile içli dışlı olduğu bu resimden belli zaten...
Çok teşekkür ederim harika bi resim olmuş :D

O da bir yorum. :)

Yahu Semih orada vatana ihanettir yazan benim ki sizde buna tepki olsun diye biriniz idam edilsin yani sen ayfatata da saçma sapan gereksiz cümleler kurarrak beni karşısına aldı ve doğal olarak bende alıntı yapmak zorunda kaldım.

Bana bak birader. Saçmanın alasını konuşan sensin. Bir partiye oy verenleri vatana ihanetle suçluyorsun. Sen bu yetkiyi nereden buluyorsun. Senin tevellütün kaç ki beni saçma sapan konuşmakla itham ediyorsun. Senin haddine mi düşmüş bu şekilde konuşmak. Bayramlık ağzımı açmayayım diyorum ama zorluyorsunuz illa.

kesinlikle memnunum halka hizmet geldi ya budur karalama yapanlara saf gibi inanmayın siz..

Bana bak birader. Saçmanın alasını konuşan sensin. Bir partiye oy verenleri vatana ihanetle suçluyorsun. Sen bu yetkiyi nereden buluyorsun. Senin tevellütün kaç ki beni saçma sapan konuşmakla itham ediyorsun. Senin haddine mi düşmüş bu şekilde konuşmak. Bayramlık ağzımı açmayayım diyorum ama zorluyorsunuz illa.
ayfatamısın nesin kendi fikirlerimi yazdım saçma sapan yazıyorsun evet burada herkesin seni alkışlamasını bekliyorsun?
Sende bir bayramlık ağız var mübarek bir açamadın gitti.Açınca neler olacak merak ediyorum.

Hala saygısızlık yapıyorsun. Senin fikir dediğin insanları vatan hainliği ile mi suçlamak. Vatan haininin alası sizlersiniz. Vatan millet sakarya adına sömürü yapıyorsunuz. Pkk nın devam etmesinden medet umuyor ve rant sağlıyorsunuz. Şehit cenazelerinden rant sağlayacak kadar alçalıyorsunuz. Laftan başka kavgadan başka icraatınız yok. Kürt sorununun devam etmesini istiyorsunuz çünkü hep sorunlardan nemalanıyorsunuz. Bir de kalkmış bir partiyi destekleyenleri vatan haini ilan ediyorsunuz.
Hadi şimdi bunlar da benim fikirlerim. Bakayım saygı mı duyacaksın, düzgünce cevap mı vereceksin, hakaret mi edeceksin.

Hala saygısızlık yapıyorsun. Senin fikir dediğin insanları vatan hainliği ile mi suçlamak. Vatan haininin alası sizlersiniz. Vatan millet sakarya adına sömürü yapıyorsunuz. Pkk nın devam etmesinden medet umuyor ve rant sağlıyorsunuz. Şehit cenazelerinden rant sağlayacak kadar alçalıyorsunuz. Laftan başka kavgadan başka icraatınız yok. Kürt sorununun devam etmesini istiyorsunuz çünkü hep sorunlardan nemalanıyorsunuz. Bir de kalkmış bir partiyi destekleyenleri vatan haini ilan ediyorsunuz.
Hadi şimdi bunlar da benim fikirlerim. Bakayım saygı mı duyacaksın, düzgünce cevap mı vereceksin, hakaret mi edeceksin.

Brüksel Zirvesi Sonuç Bildirisi'nin "Türkiye" başlıklı bölümünden; "Presidency Conclusions" Madde: 23.. "..müzakerelerin yalnız Türkiye'yle değil, diğer devletlerle de yapılabileceğini. .. Müzakereler sırasında Türkiye birkaç devlete bölünürse veya güneydoğu bölgesinde bir Kürt devleti kurulursa, yeni bir karara gerek olmaksızın onlarla da müzakere yapılacağına.......
YANİ MHP OLMASA BİR DAHA OLACAKLARI DÜŞÜNÜN VATANINIZA SAHİP ÇIKIN!!!!

Bak tartışma işte böyle olur. Fikirler tartışmalıdır, insanlar değil. İnsanları rencide ederek tartışma olmaz.
Ha bu arada üstteki yazımı tepki olarak yazdım. Amacım MHP yi destekleyenleri karalamak değil.

Hükümetin aldığı oyların çoğunluğunu oluşturan kesim belli. O yüzden nette yapılan anketler ya da tartışmalar pek gerçekçi olmuyor. O kesimin %90'ından fazlası değil nete girmek, yakacak kömür bile bulamıyor. Ha, kimdir o kesim? Balık hafızalı, muhafazakar, cahillik ve fakirlik başlıca özellikleridir.. Çoğunluğu diyorum tabii; nete girebilip(!) onları takdir edenler de vardır elbet, başlıca özelliklerden azar azar da olsa kendilerinde bulundururlar, o ayrı tabii..

Yuh yani. Yuh. Nasıl sataşacağınızı şaşırmışsınız. Şimdi ben diğer partilere oy verenlerin düşünce mezhep yaşantı özelliklerini açıklarsam kanınıza dokunur. Ama ben o seviyeye inmem. Siz indiğiniz yerde mutlu olun.

Ha bu arada üstteki yazımı tepki olarak yazdım. Amacım MHP yi destekleyenleri karalamak değil.
Daha nasıl karalayacaksın be ?
Şu yazdıklarına baksana !
Vatan haininin alası sizlersiniz. Vatan millet sakarya adına sömürü yapıyorsunuz. Pkk nın devam etmesinden medet umuyor ve rant sağlıyorsunuz. Şehit cenazelerinden rant sağlayacak kadar alçalıyorsunuz. Laftan başka kavgadan başka icraatınız yok. Kürt sorununun devam etmesini istiyorsunuz çünkü hep sorunlardan nemalanıyorsunuz.
Sizlersiniz diyorsun , madem kişisel tartışıyorsun ''sen'' diye hitap et. Birde kalkmış amacım Mhp'yi destekleyenleri karalamak değil diyorsun. Bu forumda Tsunami_61 nickli Yalçın kardeşimin ülkücü ve Mhp'li olduğunu herkes biliyor , bunu sende biliyorsun. E durum bu mihvaldeyken ''vatan hainin alası sizlersiniz'' dersen bütün Mhp'lilere laf atmış oluyorsun. Öğretmensin ama edebiyat namına sınafta kalmış gibi görünüyorsun hoca efendi !
Bu yazdıklarına verilecek çok cevap var da inan cevap vermek bile gelmiyor içimden boşa vakit kaybı ; değmez...

Siz herşeyi yazabilirsiniz ama kendi nasırınıza basıldı mı yanlış öyle mi?
Karşıya taş atarsanız karşıdan da size laf gelir. Geriye doğru bir oku bakayım mesajları. İlk kim hakaret etmiş. Yumuşak başlı isek uysal koyun da değiliz.
Ha bu arada ben 1991 den beri taaa İmam Hatip yıllarımdan aktif siyasetin içindeyim. İş eski kirli çamaşırların dökülmesine kadar varırsa ortalık çok kokar. Neyse o seviyeye gelmek istemiyorum. Neticede bizleri birbirimize bağlayan siyeset üstü çok daha önemli değerleimiz var.
Şu an iş bu seviyeye geldi ise arkadaşının hükümeti destekleyenleri vatan haini ilan etmesi idi. BİRAZ VİCDAN.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri