[hsN.]

-HHDRMS-

- Hasan Hasret -
Kayıtlı Üye
Hmm..

İlk öncelikle ,

Uzun zamandır buralardayım ve hala beni tanıyan tanımayan kişiler var diye düşünüyorum , ki zaten bende pek
böyle şeyleri sevmem ilk okuldan bu yana kendini böyle anlatmayı felan nedense ? :)

Öyle Çok Derinlere İnmeden Biraz Anlatim Kendimi.

1990 Şubta 4 Gece'si Beykoz İstanbul Devlet Hastanesinde
Dünyaya Merhabe Demişim :)

Adım Hasan Soy Adım Yasak Oldugundan Veremiyoruz :)

Doğma büyüme İstanbul'luyum derler ama Tek Farkım Ben İstanbul Harici Beykoz'luyum.

Beykoz Benim İçin Çok Ama Çok Farklıdır.Bu Anlatılamaz Gerçekten.

Herneyse.

Çocukluğum tam bir afacan ( fırlamalıkla ) geçti. Mahallemizde girmediğim delik çıkmadığım ağaç kırmadığım cam
kalmamıştır o derece :)
Akşam eve geldigim'de üstüm yırtık pantolonum toz toprak içinde bir de eğer yakalanmış'sam kulağımı çekerek bir
komşu ile evin yolunu buluyordum.
Tabi komşu yanınla hafif kızma modu eve girince herşey geçerdi banyoda yıkanırken tabi o sabun gözüme
kaçtığında ağlamaya başladıysam o sinirle sabunu kafaya herkes gibi illaki yemişliğimde var bunu es gecemem :)

Çok Çabuk Sinirlenen ve Eğer'ki Canım yandıysa Canını Artık Yaktıgımı Hissedinceye Kadar dövebilen biriyim Bu
yüzden Mahalledeki Herkes Büyük Küçük Yaşlı Fark Etmiyor Çocuklugumdan beri agresif diye seslenirler öylede
lakabım çıktı :)

O yüzden bana dokunmayan yılan bin yaşasın sözü bana eş değer birşeydir.

Herneyse :)

İlk Okulu Beykoz Paşabahce İlk Öğretim'de Okudum Oradan Direk Beykoz Meslek Lisesine Yazıldım Annemin ve
Babamın Zorlamalarıyla İki Pili Bir Birine Bant'layıp Bir Ampul Çalıştırdık Hesabı :)
Ve Yazıldık Liseye :)
Sonrasında Bir Gece Babamı Hiç Ummadığım Bir Gece'de Kaybettik........ .
Ağlama Sesleri Komşuların Bağrışmaları Şok Olmuştum Yıkılmıştım
Odamdan Çıktım Merdivenlerin Başından Bakıyordum Babam Sedye İle Dışarı Çıkartıyorlardı
Yıkılmıştım ya ne oluyor diye bağırdım ve merdivenlerden inerek dış kapıya doğru Koşuyordum.
Ambulans ışıkları felan Vs Vs beni unutmuşlardı mahalleden arkadaşlarımla hastaneye koşarak gittim
Her Ne Kadarda Çabalasalarda Kalp Krizi Nedeniyle Gözlerini Yumdu.
Ben En Büyük Masal Kahramanı Kaybettim
Ve Artık Yapa Yalnızdım Öldü Dediklerinde Okadar Öfkeliydim ki Doktoru Nasıl Tuttum Nasıl Savurdum Bilmiyorum
Hastaneye Bir Okadarda Zarar Verdiğimden Sakinleştiriceler ve Kendimi Beykoz Çocuk Şube'si Nezarethane'sinde Buldum.
Toprağı Bol Olsun.

Her neyse (;

Çok Zor Zamanlar Geçirdim Rahmetliyi Çok Özledim Bütün Piskolojim Bozulmuştu Lise'de Tamamen Kendimi Bozdum
Okula Gitmeyip Gidip Parklarda Arkadaşlarla İçmeler , Kavgalar Bıcaklanmalar Mahkemeler vs vs ilk sene bu şekilde geçti. Sınıfta bırakıyorlardı sınıf hocamız
kendıne gel serserimi olucaksın gibi sözlerini bana karşı sert kullanınca öğretmenime saldırdım diye uzaklaştırma
aldım ve ben iyice okuldan sordum bir yandan baba yokluğu canımı yakarken bir yandan annemın ve ablamın
üzüntüleri beni iyice yıpratmıştı çok kötü bataklıklara girdim çıkamıyordum lise dönemin ilk senesi benim ömrümü
aldı sözü gerçekten yakışır şuan.

Sonra rahmetli çok istiyordu diye o okuluda bitirip Kocaeli MYO 2 senelik Geçiş Yaptım ve Hayata Tamamıyla
Atılmıştım Bir Yandan Okuyor Bir Yandan Gece Hayatında Çalışıyordum.
Çoğu ünlü yerlerde Barmen olarak Çalıştım.

Discorium , Masquerade club , Sorti , Sapphire , Vitrin ve Clup 29 Olmak Üzere
Gençliğimi Böyle Bitirdim Üni Çağlarımıda böylelikle Yok Ettim
Okulda Kaldı Hala duruyor..

Diceksiniz'ki Hiç Sevdinmi
Her İnsan Gibi Bende bir Kızı Çok Sevdim.
Hayatımda Bir Kez Sevdim Oda Tam 5 Yılımı Aldı Gitti
Sonrasında Kimseye Hayatımda Yer Vermeme'ye
karar aldım.

- Neden Böyle Birşey Yaptım Bilmiyorum Ama Bu Gerçekten Bir İlk Kimseye Anlatmadığım Şeyleri Buraya Yazıyorum Hadi Bakalım (;

Her Neyse :)

2 kardeşiz..

Hayatımda Tek Güvendiğim Kişi ablamdır her ne kadar çok kedi köpek gibi bir birimizi yesekte 2 gün küser sonra
tekrar barışırız.

İllaki hergün birbirimizi arar veya mesaj atar hal hatır sorarız .

O benim için Candır Eşşek Sıpası :)

Sevdiğim Şeylere Gelince ...

- Eskiden Olsa Kafa Yapan Herşeyi Severim Derdim :)

Gezmeyi ve yalnız kalmayı çok severim alışkanlık olmuş :)

Pc'de zaman geçirmeyi , film izlemeyi çok severim Hiç Fark Etmez Ne Türde Olduğu.

Nargile içmeye bayılırım sadece Tophane Ali Baba Ve Osmanlı Nargile Cafede.

Müzik Dinlemeye bayılırım kulağıma hangi tarz olursa olsun fark etmez hoş geliyorsa o benim için bitmiştir
bendedir :)

Çoğunlukla Trance Müziklere Öncülük Veririm. Slow Olarak Melankolik Rap Dinlerim

Sevmediğim Şeyler İse Çok Azdır ...

- Arkamdan Konuşulmasın'dan Nefret Ederim Ne Söyliceksen Adam Gibi Gel Yüzüme Söyle Sonra Çek Git.

Yalan Söylemeyi Beceremem ve Söyleyenide Sevmem Dürüst Olsun Yeter Benim İçin Yanlış Bile Olsa Suçlu bile
Olsa bana Doğruyu Söylesin Ben Onun Yanında Olur ve zaten pişmansa göz ardı ederim her ne ise onu yalan
söyletmeye mecbur kılan ve söylemeyip dürüstce bana izah ederse.

Sanırım Bukadar :)

Fazlasına Gerek Yok :)

Aklınızda Takılan Birşey Olursa Sorun Ben Cevablarım Aklıma Daha Birşey Gelmiyor...

Teşekkürler Okudugunuz İçin....​

---> [hsN.]

"Ben En Büyük Masal Kahramanı Kaybettim " sonuç hüzünlü de olsa tabirin çok hoş .
Başın Sağ olsun Hasan ..

seni yakından tanımak çok güzel (= iyi ki varsın diyelim :Ü

---> [hsN.]

Kahretsin'ki Sistem Acımasız :)

Teşekkürler. Sende iyiki varsın

---> [hsN.]

aynı hastanede dogmusuz tesaduf..tabı ben 3 sene rötarlı :)
başın saolsun aslında konuyu acmk ıstemedım ama soylemeden de gecmek ıstemedım :/

---> [hsN.]

Hadi ya şaşırttın beni. Hmmm....

Geçmişte kaldı artık içim sızlasada sağol.

---> [hsN.]

Seni Tanimak Güzeldi...

Güzel Tanitmissin kendini...

Mekani Cennet Olsun..

---> [hsN.]

İnsanin kendini uzun uzun anlatmasi ne guzel kendi.i dusundumde ne cok bosluk var neyse seni ranimak gu,eldi

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri