[hsN.] Güncel Resimler

---> [hsN.] Güncel Resimler

masaALLAH utanmissin bukadar eklemissin utanmasan demekki butun albumu eklicekmissin.

guzel kareler kardesim. ALLAh sevdiklerine bagislasin.

Resimler Güzel Asker :R Kilo Almış Gibisin

Ama 3.Resimdeki Soyismi Değiştirmek Zorundaydım :R

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] :) Pekala onu aceleden unutmuşum özür dilerim DF ailesınden tekrar ...

heyyy masallah :D askerlıkkk sana yaramıs aga :D

[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] Eyvallah hafız sağolasın askerlik herkese yarar sanırım :)

masaALLAH utanmissin bukadar eklemissin utanmasan demekki butun albumu eklicekmissin.
guzel kareler kardesim. ALLAh sevdiklerine bagislasin.

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Ablaların ablası unuturmuyum DF'yi sizleri daha Mühimmat'dan DF Ailesine Erzincan'dan Selamlar Yazıcam Usta birliğimde orası :)

Allah sevdiklerine bağışlasın.

[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] Amin Sağolasın :)

vayy asker olmuşsun demek yakışmış hasan :D

[MENTION=54437]ashli[/MENTION] Askerlik herkes türk evladına yakışır Asker olduk harbiden :)

hayirli teskelereler. bizim memlekettesin :)

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Zalim'sin İzmir Çok çektirdi bana ablaaa hepsine kıl kaptım :1a9:

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] :) Pekala onu aceleden unutmuşum özür dilerim DF ailesınden tekrar ...

[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] Eyvallah hafız sağolasın askerlik herkese yarar sanırım :)

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Ablaların ablası unuturmuyum DF'yi sizleri daha Mühimmat'dan DF Ailesine Erzincan'dan Selamlar Yazıcam Usta birliğimde orası :)

[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] Amin Sağolasın :)

[MENTION=54437]ashli[/MENTION] Askerlik herkes türk evladına yakışır Asker olduk harbiden :)

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Zalim'sin İzmir Çok çektirdi bana ablaaa hepsine kıl kaptım :1a9:

:) madem izmir cok cektirdi umarim usta birliginde erzincanda askerligin iyi gecer canim.

15 degil mi askerlik? ara ara haberlerini beklicez asker kardesim...

:) madem izmir cok cektirdi umarim usta birliginde erzincanda askerligin iyi gecer canim.

15 degil mi askerlik? ara ara haberlerini beklicez asker kardesim...

İnşallah ablacım her yerimiz yara olduk eğitimlerden doalyı ..

Herzaman kalbimde aklımda sizlerle :love3::love3::love3:

Askerlik yaramış hakkatten :D Allah sevdiklerine bağışlasın :D Hayırlı Teskereler

Dağıtım İzinin'deki halim kilomu ne almışım herkes öyle diyor :)

Ve tam 12 ay geçiriceğim yer ve acımasız munzur dağlarındaki karlar...

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] 16. sıradaki kardeşşşş :) Çok acill aızm :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri