HPV Nedir? Çok geç olmadan bilgilenin. Ben acı bir tecrübeyle öğrendim :(

Hpvlikadın

Kayıtlı Üye
HPV nedir?

Human Papillomavirüs (yani HPV), hem kadınları hem de erkekleri etkileyen; oldukça bulaşıcı, yaygın ve belirti göstermeyen bir virüstür.

Şu an eşimin beni aldatmasının neden olabileceğini düşündüğüm bir hastalığa yakalandığımı öğrendim geçen hafta. Genital bölgemde siğiller çıktı. İnternetden araştırmalar yaptım ne olabileceğine dair. Türk Jinekoloji derneğinin sitesine ulaştım hpv.gen.tr ve hemen doktora gittim. Doktor muayne ettikten sonra, HPV olabileceğimi söyledi ve Simir ve Pap testleri yaptı Bu testler sonucu HPV olduğum netleşti. Doktor çok eşli cinsel ilişki yaşayan insanlarda daha çok olacağını söyledi. Eşimin beni aldattığını anlattım. Eşini bu virüsü taşıyıcı olarak size bulaştırmış olabilme ihtimali çok yüksek dedi.

Çok üzgünüm çok yıkıldım. eşimin aldatması bir travmaydı. Birde bu durumdan dolayı HPV olmuş olmam çok daha büyük bir travma oldu benim için. Alalh kimsenin başına vermesin, benim başıma gelmez demeyin doktor kontrollerine gidin, aksatmayın.

Sizinde bu konuda bilgi sahibi olmanız ve benim yaşadıklarımı yaşamamanız için paylaşmak istedim.

---> HPV Nedir? Çok geç olmadan bilgilenin. Ben acı bir tecrübeyle öğrendim :(

Geçmiş Olsun

Eşin dahi Olsa Korunacaksın Bu Devirde.

Güven Yok

---> HPV Nedir? Çok geç olmadan bilgilenin. Ben acı bir tecrübeyle öğrendim :(

Nickinizden anlaşılıyorki takıntı, bunalım, hastalık ve daha bir sürü şey.

Geçmiş olsun ne diyelim.

Son düzenleme:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri