Hızlı Yoldan Nakit Para Kazanmaya Hazırmısınız

sboz

Kayıtlı Üye
BU PROGRAM SİZE EVİNİZİN RAHATLIĞIN DA KOLAYCA PARA KAZANMANIZA OLANAK SAĞLAR
HİÇBİR RİSKİ YOKTUR,ÜSTELİK PARA HARCAMANIZDA GEREKMEZ
KAYIT SADECE BİRKAÇ DK SÜRER VE SONRA KAZANMAYA HEMEN BASLARSINIZ
HESABINIZ OTOMATİK OLARAK ONAYLANIR
İZLEDİĞİNİZ REKLAM BAŞINA 10 DOLAR KAZANACAKSINIZ
BUNA EK OLARAK SİTEYE ÜYE ETTİĞİNİZ ÜYELERDEN DE YÜZDE ELLİ(5 DOLAR)KAZANACAKSINIZ
KAZANDIĞINIZ ÖDEMELERİ PAYPAL İLE ALACAKSINIZ BU KADAR GÜVENLİ BİR SİSTEME KİM HAYIR DER?

TEN DOLLARCLİCK REKLAMLARI NASIL TIKLIYORUZ NASIL DOLAR KAZANIYORUZ?
=>Anasayfada bulunan kazanç alanı (Earning Area)tıklıyoruz.
=>Click Links 5 Links Available yazısına tıklıyoruz .
=>Bu alanda kaç tane reklam linki var ise tek tek tıklayıp 60 sn bekliyoruz
sol köşede en üstte yanda yazan bir numara yazar örneğin click 6 yazar yandada 4 haneli verilen sayılardan 6 yı bulup tıklayınca hesapınıza 10 dolar geliyor .Günde en az 5 reklam tıklamanız ile birlikte 50 $ her gün kazanabiliyorsunuz bizlerin keşfettiği bir püf nokta ile 100 $ her gün kazanabilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken internette olduğunuz süre içerisinde ten dolar click ekranınıza giriş yaparak online durumda kalın arada sırada kazanç alnı bölümüne bakarsanız 1-2 adet tıklamanız gereken reklam geliyor bu şekilde 100 $ kazanabiliyorsunuz.
HEMEN ÜYE OLMAK VE KAZANMAYA BAŞLAMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ.

http://www.tendollarclick.com/index.php?ref=sboz
:106:

---> Hızlı Yoldan Nakit Para Kazanmaya Hazırmısınız

paylaşım için sağolun fakat paypal ödemelerini 10.000.00 dolarda istiyor keşkedaha erken olsaydı...

Son düzenleme:

paylaşım için sağolun fakat paypal ödemelerini 10.000.00 dolarda istiyor keşkedaha erken olsaydı...

yazdığınızdan pek bişey anlamadım ama size şöyle açıklayayım.

hesabında biriken para 10,000 dolara ulaşınca paranı paypal hesabına aktarıyorsun. paypal danda günlük 500 dolar para çekme sınırın var. hergun 500 dolar banka hesabına veya kredi kartına aktarıyorsun çok cüzzi bir komisyon alıyor paypal.parayı çekmek biraz uzun sürüyor ama beklemeye değer:)

günde 500 dolar :) 20 günde iş tamam .

ama gördüğüm kadarıyla sen gold üye olmamışsın. gold üye olmazsan günde 5-7 link gelir gold üye olursan en az 30 link geliyor.

mesela bugün bana 75 link gelmişti sabah.

bol kazançlar diliyorum herkese saygılar.....

bilgi için sağolun fakat yükseltme linkine tıkladıgımda barner çıkıyo 2 tane nasıl gold üye olabilir yardımcı olursanız sevinirim...

öncelikle bir paypal hesabın ve ona bağlı bir kredi kartın olması gerekiyor.

paypal a kolaylıkla üye olabilirsin türkçe menüsüde var.

sonra siteden premium üyeliği seçiyorsun 1 aylık üyelik 39,90 dolar. seçiyorsun. ödeme kısmına gelince alertpay ve paypal seçeneği var .

ordan paypal ı seçiyorsun sonra paypal da kullandığın email adresini ve şifreni giriyorsun . paypal daki kredi kartından ücret tahsil ediliyor . bu kadar.

paypal uluslarası alışverişte ve para transferinde güvenli bir sistemdir. araştır görürsün.

Öncelikle Bilgi için Sağolun paypal hesabım var Fakat Kredi Kartım yok.. Bankamatik kartı ilede olmuyor.. Acaba Sanal Bir Kart İle Paypal Hesabına O sanal Kartı Eklesem Olurmu ?

Dostum yanılmıyorsam banka hesabıylada oluyor .

istersen paypal sayfasının türkçe seçeneğide var ordan türkçeye çevir.

ordan sorularınız varsa bize ulaşın kısmı var sağ tarafta oraya istediğini sor sana yardımcı olurlar. kolay gelsin...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri