Hikayeyi Devam Ettir

ordan kısı tutup sırtladıgı gibi kaçar kızz olmass biz kardeşizz ne yapıorsunn artık seni istemiyorum anlamıyor musun der veee

kız düşünce bu kızı yakışıklı zengin karizmatik bi estetik cerrahı bulur dağ daki güzel evine götürür kız uyanır çocu sorar cerrah herşeyi anlatır kız başlar ağlamaya cerrah gözlerin çok güzel ağlama der ve kızı ameliyat eder baştan aşağı değiştirir kız artık yepyeni bedeni suratıyla ortadadır aradan aylar geçer kız ve cerrah istanbula dönerler o gün pamela nıııııın konseri vardır ve hala aynı şarkıyı söylemektedir (istanbul) kız ve cerrah konsere giderler kız bi an dona kalır yanında duran eski sevgilisi yeni ağabeyi onu düşünce bırakıp giden adam vardır ama değiştiği için kızı tanımamıştır kız cerraha söler o çocuk bu cerrah çoca yaklaşır o anda çocun telefonu çalar veeeeeeeeee .... :D:D:D:D:D:D:D:D

arayan karısıdır eve geç gelmemesini orda burda sürtmemesini karıya kıza bakmamasını bide gelirken hıyar domates ve havuç almasını söler cocuk tlf kapatır veee hahaha

cerrah cocugu kendi hastanesine götürür ve orda cocuga bi dizi amelyata sokar cocuk cok çirkin olmuştur aynaya bakamaz durumdadır karısıda onu bu halinden dolayı boşarr veee

ama eski çirkin yeni dünya güzeli kızımız cocugu hala sevmektedir ama nuri alço kılıklı cerrahımız kızı cocuga kaptırmak niyetinde değildir vee

kız kendim ettim kendim buldum şarkısını söylemeye başlar.. ! tam o sırada o aslnda sewdii ama para içn sattığı genci görür ! gözler tabi yaşlı .. adam bakmakta ! kadının içi içini yemekte .. ve bizm cerrada öğle tatilinde yemekte !...
telefon çalar .. bir casusmudur yoksa köstebekmi bilinmez.. o iki gencin birlkte oldukları haberi hani .. gözler fal taşı... yerinden oynar çötöneK diye masayı atar hoplaya zıplaya çıkar restoranttan ve gider yanlarına.. bir kapı görr içerden ses misali duyumlar alır!
kapıyı açar ! ! ! ! ! ! ve ve ve .... haftaya yeni bölümle szlerleyiz :D ;)
( kısa film festivali gibi oldu ya idare edilecek cinsten yazdım umarım :p

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri