Hikayeyi Devam Ettir

---> hikayeyi devam ettir :)

Talihsiz kadir abi ve ailesi bütün uzmanların ve kaportacıların müdahelesine rağmen tam şifa bulamamıştır. kadir abi kör demet abla sağır oğulları eski jastın yeni alper tunga ise topal olmuştur kaderin elinde oyuncak olan bu zavallıları iyileştirebilecek tek hekim yurt dışında yaşayan nalçak profesor doctor why'dir doktor why türkanın yeni ve hafif efemine kocasıdır. Kazayı duyan türkan hemen özel mobil jetini hazırlatıp kadir abi ve aiilesini kocasının yanına amerikanyaya göndermiştir. şifa bulan kadir abi türkanın bu jestini duyunca kudurmuş çileden çıkmış ve kendini niiiw yorktaki en yüksek minarenin tepesine çıkarmıştır ve............

Bir an gerçek Kadir abi var sandım.Çok başarılı bir anlatım.:hi:

Niww York'taki minare '' Mahzun Kırmızıgül'den beri böylesine heybetli olmamıştı.
Kadir abi olanca sesiyle haykırarak,kurda kuşa yem olmuş Türkan'a çatıyordu.

-''Ben seni mi sevdim.Neydi günahım!Yıkıl ,çekil hayatımdan.Girme bir daha.!!!

Hayatı tüm samimiyetiyle ,tavizsiz yaşayan Kadir abi,ne dizlerinin üzerine çökecek bir adamdı,ne de intihar edecek.
O içindeki kanı akıtmaya niyetlenmişti.

-Ney,Niww York,Niww York.sana yenilmeyeceğim.
Paranız,saltanatınız ,üç kuruşluk hayatınız sizin nolsun.

Gözü kara Kadir abinin gözü daha da kararmış,hışımla profesörle yüzleşeceği adrese doğru yola koyuldu.Hoş göremezdi,görmemeliydi.Ne de olsa o hayatına izinsiz dahil olan biriydi.Heybeti ne yazardı Kadir abiye.Kör nolmak bile daha onurluydu.

Onurunu cebinde taşıyan nalçak hain ve bir o kadar da kancık olan doctor why Dim dik ve mağrur onurunu görmeyen gözlerinde keskin ve kara bakışlarında sergileyen kadir abiyi görünce o alaycı ifadesiyle -Senmi geldin kadir? ne var istiyore ???. dedi
demeti ve alpertungayı düşünen kadir abi -nocağına düşdüm nalçak doktor -nbeni,demeti ve küçük oğlumuz alpertungayı iyi et sana istediğin her şeyi veririm doktor yeterki bizi iyileştir şifa ver dedi.
dok tam kadir abiye cevap verecektiki nalçak ve soysuz türkan kapıyı açıp içeri girdi ve öyle bir kahkaha attıki kadir abi kahreden acısının üstüne bu kahkahayı arnavut biberini gözünde öğütürmüşcesine hissetti. aşağıda çöp konteynırının yanında erini ve babasını bekleyen zavallı yavrucak alper tunga ve demet her şeyden habersizdi ama kadir abimize güvenleri sonsuzdu ona inanıyorlardı. bir an ikiside irkildi çünkü aşağıya tamda durdukları çöp konteynırının içine yukarıdan büyük bir gürültüyle birisi düşmüştü ve............(to be contunied) :)

Dr.Why 'dı düşen.Kadir abi daha fazla katlanamazdı bu alçak gülüşe.
Bir an insaniyetliği tutmuştu,lakin daha fazla küçülemezdi onursuz Why karşısında.İçindeki fırtına açığa çıkmış,daha çok Türkan'ın şuh kahkahasının etkisiyle savrulmuştu Dr'un üzerine.Anlamıştı Türkan'ın kozunu ve çaresizliğini kullanacağını.

Nevet,sıra Türkan'a gelmişti.

-Nalçak ,nalçak!!!

Bir tokatla irkilen Türkan bir anda kendini yerde bulmuştu.
Kadir abinin nöfkesi dinmiyordu artık:
-Çekil karşımdan,yoksa bir daha mı söylemem gerekiyor?Kirli nemellerine alet mi nolacağımı sanmıştın yoksa?

Aşağıdan bir ses duyuldu:

-Baba,babacığım,ühü..........

Tek şifa yolunu 38 kattan aşağı atan kadir abi Türkanıda tekrar tokat manyağı yaptıktan sonra aşağı inip baba diye ağlayan biricik oğlu AlperTungayı bağrına bastıktan sonra demete dönüp -Nadi yavrucum gidelim der! Tam o sırada Türkan -Kadiiiir diye bağırınca annesini gören zavallı yavrucak AlperTunga -Anam anacığıııım beni bu acımasız deli kadir ile manyak pilli bebek kılıklı psikopat demetten kurtarırmısın der :) yavrusundan bu sözleri duyan kadir abi -Nayııır nolamaz keşke öleydimde bu sözleri duymayaydım der ve türkana döner -İstersen yavrumuzu sana bırakabilirim türkan der? cadaloz demet araya girer ve -Hee yau ver şu ezik oğlunu anasına biz senle kör topal geçinir gideriz der! deliye dönen kadir abi oğlunu türkana verdikten sonra demeti kolundan tutup doktoru attığı yere çıkarır. Demete son arzunu söyle ülen der ve tam aşağı atacak iken arkasından gelen ses ile irkilir! -Bırak ülen kızı! ??????????????????

---> Hikayeyi Devam Ettir

Yalnızca yaralandı. Gözlerini açtığında uçak yolcuları ile birlikte kendini ıssız bir adada buldu

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri