hikayedeki hata

_JOK3R_

Kayıtlı Üye
Prof. Ali Bey yeni bir soru bulmanın heyecanıyla okula gelmişti öğrencilere dikkatle baktıktan sonra hiçbirisinin bu soruyu çözmeyeceğini düşündü birkaç dakika sonra soruyu sormaya karar verdi ve soruyu sordu soru şöyleydi
(X.Z)+(Y/D)=W (W.Ş)+(Y-T)=Ö (M.K)+(T/L)-İ=S (J/Ğ)-(L+Ş)=Q (F/K)+(L-Ş)=R (Ç.R)/(L+D)=Y (J.K).(L.Ş)=O (J+K)-(T.R)=C (Ü+Ğ)+(P+O)=I (M-J).(F+V)=S.S (Y-T)+(Ş.W)=K (Ö.N)-(H/Y)=P+K (J-K)-(L+Ş)=E (O+P)/(X.Y)=Ö.L olduğuna göre A kaçtır?
Ali Bey arkasını döndüğünde lisenin müdürü olan Ahmet Bey geldi bir konuşma yapıp çıktı Ali Bey tam sorunun cevabını soracaktı ki zil çaldı ve herkes teneffüse çıktı.
Hikayenin içinde 2 yanlışlık var bunlar nelerdir?

---> hikayedeki hata

bilmem, ama merak ettim :)
eger o yanlislik sorunun icinde ise zaten omrum boyu defalarca okusamda bulamam :)

bu tarz sorularda hic iyi degilimdir :)
cevabi beklicem.

---> hikayedeki hata

tamam birazdan yorarim :) simdi annem beni bulmaca yapacak :) bana soracak

bulasigi nasil yikarsin?
makinaya koyarak mi? legendemi?
yoksa ben saclarini yolup firca yaparakmi yikayayim diye :)

bunuda sen bil :) yani birazdaha nette kalirsam benim basima gelecekleri sen bil :)

---> hikayedeki hata

fırça çizmez mi porselenleri ? kullanılıyorsa bence yanlış yapılıyor :)

---> hikayedeki hata

hiçbirisinin bu soruyu ÇÖZMEYECEĞİNİ düşündü birkaç dakika sonra soruyu sormaya karar verdi ... O zman sormaz bnce

Soruda A yokki.

---> hikayedeki hata

1:Ali prof ise Müdür Ahmet in branşı ne (rektörmü) dersi bölsün , 2: bu soruyu merak etmeyen öğrenci hiçmi yok.....?

---> hikayedeki hata

şimdi Prof.'un lisede işi ne? İkinci olarak da orası lise değilse zil mi çalar? Yani olabilir bence.

---> hikayedeki hata

Haaa şuan buldum ya. İlk dediğim doğru Prof üniversitede ders verir. İkincisi de değer vermeden A bulunamaz.

---> hikayedeki hata

Biraz flood yapmış olacağım ama şu da olabilir sorunun içinde A'da göremedim ben. Herhalde artık bulmuşumdur ya xD

---> hikayedeki hata

teşekkürederim seni görmekte güzel :)
adminler konuya darbe yapmadan fazla uzatmayalım :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri