Hiç İhanete Uğradın Mı ?

uğramadım ama sevgilim tarafından olsa düşünmek bile istemiyom :( Allah korusun

valla ilk öğrendiğinde çok kötüü oluyorsuuun bidee uzun zamandır çıkıyosan:):) sonraa alışıyosun yafff

evet sevgilim en yakın arkadaşımla çıkıyo şuanda:):) çokta tııın

ne rahatta söyliyosun walla sevgilim diye dün sen kollarındaydın bugün başkası bence bundan daha utanc bişey yok dünyada Allah yardımcın olsun nediyim başka
gözdem merak etme aşkım ben seni hayatta aldatmam sakın duymuyum bidaha öle bişey

ne rahatta söyliyosun walla sevgilim diye dün sen kollarındaydın bugün başkası bence bundan daha utanc bişey yok dünyada Allah yardımcın olsun nediyim başka
gözdem merak etme aşkım ben seni hayatta aldatmam sakın duymuyum bidaha öle bişey

öYLe DiosNda GecELerCe AğLmiCk HrLde.. bnCe En iiSi..TIN ;) BnMde SewdmM ÖLe Ypti..SonuNda ne oLdu KayBdeN o oLdu Fkt İş İştn Gçmş oLdu .. ;)

Bii InSan Karsındakıne ArkadasLık Tadı Veremez Onu Tasıyamaz ODa IHanete Felan Ugrar İşte :)

ağlamakla bişey elde edemiyosun yada düşünerek kendime çok zarar verdim onun yüzündenn,, şimdi en iyisiiii tınlamamakkk;);)

iştee insanlara hak etmediği değerii verirseek böleee olurrr!!!! sallayın yaaaa aşk, sevgii yalaaannn

bence kimseye fazla değer vermiceksin sonuçta olan bu olur ;) bakın ben vermem yani kuzenim (melis) bilir, birkere verdim sonra işte bırakılan ben oldm :( ama olsn bunlar geçmişde kaldı önmli olan yaşadıklarından sonra geleceğe bakabilmen ;) demi ama bende öle yapıyorum ishabella sen en iyisini yapiosun tın diyrek melis sende ;)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri