Hiç Birine Tokat Attın mı?

---> Hiç Birine Tokat Attın mı?

atmışımdır ya..hepsini hatırlamıyorum fakat apartmandan bi çocuk arkamdan ileri geri konuşmuştu öğrendikten sonra çocuğu çağırttım arkadaşlara..pis pis gülerek yanıma gelmişti..gelir gelmez tokatı yapıştırdım daha sonra bağırıyorum sen kimsin lan benim hakkımda böyle konuşuyorsun diye..tabi daha sonra arkadaşlar araya girdiler..öyle olay kapandı..o çocuğu bi daha da hiç görmedim..çünkü o çocukla çok tartışırdık..yaptığı her hareket canımı sıkardı..daha sonra taşındılar o apartmandan..ki kendisi tek çocuktu..yalnız ben o çocuğun babasının yerinde olmuş olsaydım beni öldürürdüm:D

:) mahallede komsular kavga ediyordu izinde Tr deydim abimde tez canli ve gencliginde dovmedigi kimse kalmamistir herhalde, kalp krizi gecirmisti gecen sene iste son gittigimde kavga oldu ayirmaya gitti,ama edilen kufur yanlislikla ona gitse biliyom girecek kufur edene. Neyse amson sopayi pesinden gidiyorum komsunun oglu gormus nere gidiyon sopayi ne yapacan diyo,dedim abimin yanina :) sonra gittin polis geldi dagildi sonra aklima geldi herkez dagildi bi benim elimde sopa var ihale bana kalacak :) gittik abim diyor sen ne yapiyon dedim seni korumaya gelmistim guluyor komsu kadinda sen ne yaoiyordun sopayla ee kalp krizi gecirdi ya bi vuran olsa bende onu gebertirim.diyor anime sen erken kardesin yok diye uzulme erkek gibi kiz kardeslerin var.kavgadan col korkarim ama artik gucsuz abim...
Erkek arkadasima anlattim korktu benden :)

:) mahallede komsular kavga ediyordu izinde Tr deydim abimde tez canli ve gencliginde dovmedigi kimse kalmamistir herhalde, kalp krizi gecirmisti gecen sene iste son gittigimde kavga oldu ayirmaya gitti,ama edilen kufur yanlislikla ona gitse biliyom girecek kufur edene. Neyse amson sopayi pesinden gidiyorum komsunun oglu gormus nere gidiyon sopayi ne yapacan diyo,dedim abimin yanina :) sonra gittin polis geldi dagildi sonra aklima geldi herkez dagildi bi benim elimde sopa var ihale bana kalacak :) gittik abim diyor sen ne yapiyon dedim seni korumaya gelmistim guluyor komsu kadinda sen ne yaoiyordun sopayla ee kalp krizi gecirdi ya bi vuran olsa bende onu gebertirim.diyor anime sen erken kardesin yok diye uzulme erkek gibi kiz kardeslerin var.kavgadan col korkarim ama artik gucsuz abim...
Erkek arkadasima anlattim korktu benden :)

bende korktum senden yaaa:D ne piskopat çıktın sen:D yeşilin içinde siyah mı var ne:D

bizim lise de öyle bi kavga olmuştu yaa..arkadaşın kız arkadaşına başka okuldan bi çocuk laf atmış galiba..sonra hafta içi ders saatinde bizim sınıfın tüm erkekleri şehrin meydanındayız stad var kavga ya orda gidecez..herneyse dağılalım la dedim çok dikkat çekiyorz diye.. herkes bize bakıyordu çünkü sonra işte böyle 5 erli gruplar halinde dağıldık..sonra arkadaşlara diyorum kemerlerinizi gevşetin geldiler mi dalacaz diye.. la nerden bileyim bu gelen çocuğun babası inşaat mühendisi..çocuk almış 3tane pikap arkası full atletli ve kaslı..ALLAH ım sen bize yardım et dedim.. o anda baktım polis ekipleri geldi 5,6 tane..öyle kaldık biz ortada karşı taraf arabalarla kaçtı..ee elimizde kemerler:D sonra kaçın ulan dedim bizimkilere hepimiz ayrı yere kaçtık..sonra meğersem okulda da olaylar olmuş müdür sınıfa gelmiş nerde erkekler demiş..kızlarda hocam merkeze yemeğe gittiler demiş:Dherneyse müdür yan sınıftan kavgaya gittiğimizi öğrendikten sonra biz okula geldiğimizde bizi odasına topladı..lan millet sizden bilim adamı olmanızı istiyor siz başımıza eşkıya kesildiniz diyor.. biri sizin fen lisesinden olduğunuzu bilse okulun adını batıracaksınz lan dedi..tabi ardından müdürde ceza vermeden öyle geçti:D

Tehlikeli sey genclik. Piskopatlik var biraz. Msnde kamera ses acik kinusuyorduk benimkiyle birine cok ama asiri sinirlenmistim kamerayi mikrofonu unuttum.gozum donmus.telefonda sinirlenmistim.hic yapmadigim seyi yapmissim biraz argo kelime etmissim ki nefret ederim sonra telefonu firlattim.kafami bi kaldirdim benimki hayret icinde bana bakiyor :) korkmus baya :) sinirimi gecince bu iliskiyi gozden gecirelim diyo guluyo bide :) dedim gecir gecir ama ben gecirirsem donusu olmaz. :) siddete megilli der zaten hep aslinda cok korkarim siddetten.

Yok

+ Oyun Bölümlerinde lütfen sohbet etmeyınız.Diğer bölümlerde göz yumuyoruz

atmadim ama atmayi cok canim cekiyor (istiyor) :)
bir arkadasim aklima geldide, boyle seylerde canim cekiyor derdi :)

Evet çok kötü bi tokat atmıştım eski sevgilime 5 parmamın izi çıkmıştı
bide çocuklara çok sinir oluyom hiç bi çocukla anlaşamam yaramazlık yapan çocuklarada tokat attıyom

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri