HeycanLı Gün AkaR

endLesS

Webmaster
Merhaba GünLük ..

Bugün Yine Cins Cins işLerLe Uğraştım :M

Sabahın Köründe kaLktım ama ne kaLkış akşamdan Ranza ayrıLmıstı bızım onceden onu ust uste koyduk ve ben ustte yatıyordum sabah unuttum tabı :M kenardan ayagımı attım ve direk aşağıya düştüm :M Duman bizde kaLıyordu bugün [ köpeğim ] Üstüne düşüyordum nerdeyse köpek havLadı ama ne havLayış bı ona mı korkuyum yoksa düştüğüme mi yanıyım biLemedn kaLktım :M Sonra Yüzümü yıKadım kahvaLtı faLan fiLan dışarıya sabah sporuna çıktım yerler buz :M Ama Spor yaptıgım yer pek degıLdı neyse koştum 30 dakıka falan sonra kondisyon çaLıştım o arada kadının biri gelip demesin mi " oğLum sen manyakmısın milletin ****** donuyor sen burda spor yapıyosun " dedi e tabi moralim bozuLdu bana geLdi adres soracam dedı buyur dedım termınale kalkan otobuslere burdan bınebılırmıyım dedı halbukı karsıdan gıdıyordu bende yok teyze burdan kaLkmaz baya yürümen lazım dedim ve eskisanayiye kadar gonderdım hahaha

Sonra eve giderken ayağım kaydı ve ayağımı kırıyodum az daha ters tarafa yattım dün akşam spordan gelirkende olmustu bu olay :M sanırım Beden Eğitimine hazırlanıyım derken kaybedecem ayağı :M neyse sonra saat oLdu 1 dershaneye gıdıyorum dışarda bı soguk var kafayı yıyecem hahaha heryerım dondu hahaha ama yoLda düşenLeri görmen lazım hahahayarıLdım güLmekten adeta hahaha neyse asıL bmba dershanede hahaha dershaneye gttım sınıfa gırdım kımse yok hahaha dedım ben mı yanlıs geldım yok mu acaba falan hahaha o ara bı mesaj geLdi

" Melih acilen B6'ya geL kavga var " ama nası sevınıyorum hahaha yukarı cıktım ses yok ula ıcerı bı gırdım dogum gunumu kutluyorlar hahahabenım dogum gunum 24 şubat bunlar 24 ocak dıye bılıyorlarmıs hahaha tabı hıc caktırmadım hahaha ayyy cok tesekkur ederım yaa falan sonra dedim kimin dogum gunu hahaha hepsı senın dıyor hahaha bende dedm benmkı 24 şubatta hahaha ama hepsının tıpını gormenız lazım hahaha işin komedı yanı 28'sınde kzıın birinin dogum gunu varmıs sınıfta butun parayı bana harcamıslar hahaha biri gümüş kolye almış birisi Nike Şapka birisi kol düğmesi biri gömlek falan

e kaçarmı tabi hahaha aLdım hemen hahaha dedım artık bu sene boyle olsun seneye nasıl olsa yıne burda olacaz falan hahaha baya bı gırgır şamata ders kaynadı oraları toplayana kadar hahaha neyse 5 saat bı dersın ardından eve geldım sımdıde hedıyelerle hahaha babamda şaşırdı tabi bunlar ne falan anlattım " bende bızım ogrencılerı akıllı sanırdım " dedi hahahahahaha

ahh ahh akıLLıSı benı buLmazki be günLük hahaha

neySe bugunumde boyle gectı ..

ne kadar sıradan demı hahaha

---> HeycanLı Gün AkaR

babamda şaşırdı tabi bunlar ne falan anlattım " bende bızım ogrencılerı akıllı sanırdım " dedi

hahaha

on numara günmüş hacı .. az önceki olayıda yazsaydın hahaha

---> HeycanLı Gün AkaR

babamda şaşırdı tabi bunlar ne falan anlattım " bende bızım ogrencılerı akıllı sanırdım " dedi
hahaha

on numara günmüş hacı .. az önceki olayıda yazsaydın hahaha

La bebe sen konuşma daha :2:

bu olayı dun yapsaydın ve ılayda olmasaydı o karıyı yanına yollardım senın dua et 2 sebebın var hahahahahaha

Süper gün ya xD

eyvallah hacı hahaha

---> HeycanLı Gün AkaR

melih senin hangi günün normal geçiyo ama süper aksiyon yaşamışsın bir ay önce kutlanan bir doğum günü fln :D bide sıradan bi gün koptum ya hahaha

---> HeycanLı Gün AkaR

hahaha
eyvaLLah meLek napaLım boyLe gecıyor burda gunLerım hahaha

ankarada okuyacak olsaydım ordakı haLimi düşün orda bır osmanım varki abooo xD Ankara AydınLık çok çekti zamanında bzden hahaha

---> HeycanLı Gün AkaR

iyi ki kırmamışın bi tarafını melih :11:

koptum okurken :D aksiyonlu günlere son gaz devam :11: saol paylaştığın için :D

---> HeycanLı Gün AkaR

Güzel günmüş Melih :D

hahaha

eyvallah kardeşim hahaha

iyi ki kırmamışın bi tarafını melih :11:
koptum okurken :D aksiyonlu günlere son gaz devam :11: saol paylaştığın için :D

kıracam nazLı bu gidişte hahaha

Rica ederim hahaha Bi Gün bu yoLda geLecek başımıza bi işler ama hadi hayırLıSı hahaha

---> HeycanLı Gün AkaR

hahaha
eyvaLLah meLek napaLım boyLe gecıyor burda gunLerım hahaha

ankarada okuyacak olsaydım ordakı haLimi düşün orda bır osmanım varki abooo xD Ankara AydınLık çok çekti zamanında bzden hahaha

Ankara'da Okuyacak Olursan Merak Ediyorum Bu Hallerini :D

Sadece Aydınlık Mı Çekti Sıhhıye Köprüsü Fln anlattığın kadarıyla
hahaha

---> HeycanLı Gün AkaR

Ankara'da Okuyacak Olursan Merak Ediyorum Bu Hallerini :D

Sadece Aydınlık Mı Çekti Sıhhıye Köprüsü Fln anlattığın kadarıyla
hahaha

Yok hacı iLk hedefım Mersin Unv. oLmadı Besyo yazacam ankara işi yOk hahaha

sıhhıye koprusu soguk olunca düşenlerı ızlemesıde zevklı oluyor fen edebıyat fakultesının orasıda ıyı hahaha yukarıya ıhtısas hastanesınde yattı babam 5 aY arada cıkardım oralara hahaha

---> HeycanLı Gün AkaR

hürriyetteydim ama taa mezarlık tarafında hahaha

karşıdan sabahları termınal dolmusu var suhanın hahaha

---> HeycanLı Gün AkaR

nası sayılmazmıs 60-70 yasında sen kaseni kaldıramazsın ali o kadının romatızma vardır ıns dıye dua ettım bıde hahaha

eyvallah kardeşim hahaha

---> HeycanLı Gün AkaR

Yok hacı iLk hedefım Mersin Unv. oLmadı Besyo yazacam ankara işi yOk hahaha

sıhhıye koprusu soguk olunca düşenlerı ızlemesıde zevklı oluyor fen edebıyat fakultesının orasıda ıyı hahaha yukarıya ıhtısas hastanesınde yattı babam 5 aY arada cıkardım oralara hahaha

üzüldüm Ankara işinin yatmasına :D
düşenleri beraber izlerdik ama neyse kısmate değilmiş hahaha

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri