hey 2pac hayranları varsa yazzın

2pac cıler varsa eklesın msn ı konusalım bu arada p.dd ler varsa yanı puff diddy seven varsa onların ı put her asss :D:D:D biggie varsa onunda ****

::D eet sence nasıl ama bımıodun yenı ogrendın heralde ::D sence nasıl ıımı bazıları bana gelmıs dıo 2pac ın abısı yoktu sadece annesı ıle kızkardesı varmıs :d

tabı acıklayam 2pac new york brokklean de dunyaya geldı kendısı yanı ailesı cok zor durumdaydılar sonra tupac uyusturucu kullanmaya bsaladı annesı cocaine bagımlısı olmustu ama bu durumdan kurtulmalara lazımdı sonra 2pac sarkı solemeye basladı ama sevgılısın baabsı ıona plak hazırladı sonra onu begendı annesı ve kardesı oldugu solenıo ama erkek kardesı de var mopreme komanı shakur suan 2pac olmemıs olsa onu duus un sarkıları oldururdu ama ben 2pac ın oldugune ınanmıom :D:D:D

siz ne diyorsunuz youtubeda görmediniz mi adam türklere küfür etti atatürke tahmin edemiyecğiniz hakaretler etti onun üzerine hala açıyorsanız yuh size bişey diyemiyorum yani

baslıgın canı chenneme

len gerı zekalı sen bı bok bılmeden neler yasıon salak onu ıstesem bende proglamla yaparım bunlar kesın seyler dıl aptalın bırı koymus aataturku bıde arkasından 2pacın sarkısını koymus bıızm salaklarda sannedıo ona kuufur edıo adam devrımcı adam ne kufur etmesı hadı ole dıon barı bana kanıtla o kadar rahat konusmayı bılıosun hadı sole oözmn bana bunu acıkla da herkes bılsın

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri