Herkese Merhaba

Marea

Bayan Üye
Merhaba arkadaşlar uzun süredir yoktum.Unuttunuz beni biliyorum :) Kısaca kendimi tanıtayım tekrardan dedim, ben yazar Özge Ünlü şuan İstanbul Üni de Coğrafya Öğretmenliğin de okuyorum. Aranızda İstanbul Üniler varsa ayrıca tanışmak isterim :) Herkese Merhaba demek istedim..

---> Herkese Merhaba

Teşekkür ederim arkadaşlar [MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] sevindim hatırlamana :) :D

---> Herkese Merhaba

[MENTION=161875]BadMatmazel[/MENTION] sevindim.Hoş bulduk :) Teşekkür ederim herkese hoş bulduk :)

---> Herkese Merhaba

tekrar hoş geldiniz o halde..buarada "ben yazar" derken kastettiğinizin ne olduğunu merak ettim..

---> Herkese Merhaba

[MENTION=157694]kaff[/MENTION] Hoş bulduk 14 yıldır yazıyorum 9 10 yaşlarında başladım,o yüzden yazar kelimesini kullandım

---> Herkese Merhaba

ben otuz yıldır bir şeyler karalayan biri olarak kendimi "yazar" olarak nitelendirmeye çekiniyorum..cesaretinizden ve öz güveninizden dolayı tebrikler..

---> Herkese Merhaba

[MENTION=157694]kaff[/MENTION] ben de çekinirdim ama o kadar çok yazdım ki ve okuyanlar beni buraya getirdi diyebilirim.Herkes sorar oldu kitap ne zaman geliyor diye.Ama maddi imkansızlıklar ve zamanımın olmaması sebebi ile yok.Teşekkür ederim.Umarım sizinle de tanışma fırsatımız olur edebiyat içerisin de.Hoşbulduk Derin, Hoşbulduk.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri