herkese merhaba

---> herkese merhaba

gözde selamlar nasılsın gerçi yeniyiz ama olsun ben murat tanışırız umarım zamanla iyi eğlenceler forumda kardeşim..

---> herkese merhaba

lafın orasından girince biraz dışata kalmış sözüm ama kurtarmışssın sağol..:) tabiki görüşecegiz , kardeşlik ve dostluklar zor kazanılıyor ..kaybetmek bir dakika..:)

ne lafı anlamadım :)

evet bitirmek kolay , dün örneğini burdan birinde çok iyi gördüm bırakcaktım forumu ama vazgeçtim

---> herkese merhaba

ne lafı anlamadım :)

evet bitirmek kolay , dün örneğini burdan birinde çok iyi gördüm bırakcaktım forumu ama vazgeçtim

selamlaşmalar bazen söz yazdıktan sonra oluyor, sıra geçtik den sonra kime dendiği askıda kalıyor çoğu kez.. bende lafınızın ortasından girmiştim bazen yanlış anlaşılmalar oluyor, bu nedenle kurtarmışssın sözü diye yazdım , herhangi bir mâna yok, .. bu tip yazışmalarda kırılma ve küsme olmamalı affedici olursan dostlukların büyür ve güçlenir.. bak çıkmadığın ne güzel olmuş
fenamı? bizde tanışmaya çalışıyoruz..:)

---> herkese merhaba

selamlaşmalar bazen söz yazdıktan sonra oluyor, sıra geçtik den sonra kime dendiği askıda kalıyor çoğu kez.. bende lafınızın ortasından girmiştim bazen yanlış anlaşılmalar oluyor, bu nedenle kurtarmışssın sözü diye yazdım , herhangi bir mâna yok, .. bu tip yazışmalarda kırılma ve küsme olmamalı affedici olursan dostlukların büyür ve güçlenir.. bak çıkmadığın ne güzel olmuş
fenamı? bizde tanışmaya çalışıyoruz..:)

ama yapılan yanlıştı malesef hem de çok

ben yıkıcı değil yapıcı bi insanım zaten ama olay farklı bi boyuttaydı

her ne ise iyi oldu evet :)
bi kişi asla bi başka kişiyi kaybetmeye değmez

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri