Herkes canının yandığı yerden öğrenir insan olmayı.

---> Herkes canının yandığı yerden öğrenir insan olmayı.

Kredi doldurmuşum, gidemezmişim., öyle bir gidecemki ayda değil yılda bir geri gelecem haberleri yok. alt tarafı bi izin istedik burnumdan getirmek zorunda değildiniz cidden.
Evdeyim sadece ev ev ev.
Ek tercihler Gelsede Gitsem artık annemi babamı özlemek istiyorum.
Kardeşim Canımın için Çagdaşım, Onun yoklugu koyacak bana bitek o arar ancak beni evde, o Özler. :uzgunkiz:
Başka Kimsede Özlemez. Neden Özlesinler dimi ?
Yok annem bunalımdan değilim, Sendrom Felanda değil, Büyüdükçe Degerim Azalıyor Resmen. Hissediyorum. Ama biliyorum Düzelecek Herşey. :cy(19):
Sevda için, Eda için Dik duracam.

19.07.2012.​

Ne yapsam hata ne yapsam kusur.
1 sınavı kazanamadım diye bu kadar gelinmez bi insanın üzerine, kendileri sanki mühendis, doktor.
Tamam çalışmadım evet ama gelip bir kere sordular mı neden çalışmıyosun?
neden moralin bozuk ? hayır sormazlar huyları değil. Varsa yoksa gelecek gelecek gelecek. Lanet olsun. 1,2 aydır delirttiler beni. Herşeyim kabahat telefonla konuşsam kabahat dışarı çıksam kabahat evimde huzur yok ya. Evden gari heryerde huzurluyum Aşk oldugum şehri nefret ettirdiler bana.
Kırılıyorum, Parçalanıyorum ama umurlarında değill..
Gidecem ama çok az kaldı. Tanımadıgım bir şehre gitcem bilmediğim, Huzura gitcem..
Anlatcak bişe yok günlük., Anlatcak bişe bırakmadılar.
19.09.2012.
Çarşamba.
23:37.

İnanıyorum, seninle ahirette buluşmak üzere ayrıldık.

Erdi Karaağaç

:uzgunkiz:

:3dgxk: Ogün geldi panpa.
Ogün Ogünü tanıyonmu?
nerden tanıycan.
:3dgxk:
Onun adı ogün.
:3dgxk:
İyi sabahlar cınııım.​

Olm tövbe tövbe.. günlüklen mi konusuyon la? Günlüğü mü küçük düşürüyon la nerden tanıyacan falan diyon? Oldu olucak gül günlüğe. Psikopat sevgilim. :Alvarin_07:
Neyse, o mesajlar ne olm? Ne çocuğu ne bana sarılıp uyuması. Sınırlar damla sınırları asarsan ayıp olur.
Hiç bana çekmediniz. Bakın ne kadar masumum.. :124af:
Ne güzel hayallerin var senin hayallerinin ağzını burnunu yediğim.
Söz cocuumuz olursa trabzonda dogacak galatasaraylı olucak böylece yarı trabzon yarı galatasaraylı olacak yada takım tutmasın Türkiyeli olsun :3dth8:
Diplerdengelennotoğlunotaşırınot: Güzel yârim GECE 3 TE CEVAP VERMEZSEM UYUMUSUMDUR LA!! Her seyi düsünmüşünüz bi bu eksik. :aa8:

Olm tövbe tövbe.. günlüklen mi konusuyon la? Günlüğü mü küçük düşürüyon la nerden tanıyacan falan diyon? Oldu olucak gül günlüğe. Psikopat sevgilim. :Alvarin_07:
Neyse, o mesajlar ne olm? Ne çocuğu ne bana sarılıp uyuması. Sınırlar damla sınırları asarsan ayıp olur. Ama ben seninle bir geleceğe dünden razıyım sevgilim.. :3cy0m:

Söz cocuumuz olursa trabzonda dogacak galatasaraylı olucak böylece yarı trabzon yarı galatasaraylı olacak yada takım tutmasın Türkiyeli olsun :3dth8:
Diplerdengelennotoğlunotaşırınot: Güzel yârim GECE 3 TE CEVAP VERMEZSEM UYUMUSUMDUR LA!! Her seyi düsünmüşünüz bi bu eksik. :aa8:

Neyse, o mesajlar ne olm? Ne çocuğu ne bana sarılıp uyuması. Sınırlar damla sınırları asarsan ayıp olur. Ama ben seninle bir geleceğe dünden razıyım sevgilim.. :3cy0m:

Takım tutmasın annem TÜRKİYEli olsun yeteer. Mesaj Attıysak Uyanacaksın . Anlayışımız biraz kıttırda. :cy(19):
Neden beni rencide ediyosun? ben tek kalıyorum burda. Günlüğümle Konuşuyorum diyen. Çocuk sarılıp uyumalar. :M Aradım bulamadım. :124af:

Kısa ve Öz Seviyorum Seni.Canımsın Kanımsın. Damarımsın. :love3:

Damarın olayım intihar ederken kes götür beni. (l)

Tamam gidiyorum sevilesi insaan. :eda:

Bismillahh. xD üniversiteli oldumda gelim bi diim dedim.Kocaeli Halkla ilişkiler okuyorum. :cy(19):
Gölcükte yurtta kalıyorum. xD
okby.​

Ne alakası var Çeğil insanların yazışları bizi ilgilendirmez ergenliklede alakası yok

Ooo tebrik ederim Damla Hanım.Hayırlı olsun.Çok güzel bi' yer seçmişsiniz, Trabzonlu çoktur Kocaeli'de. :)
Hangi kampüstesiniz acaba?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri