Herkes bi Ctrl+V yapabilir mi ?

---> Herkes bi Ctrl+V yapabilir mi ?

Fındıklı-fıstıklı
Siz büyük sürprizlerin insanısınız. Durup durup ortaya atıverdiğiniz fikirler insanları şaşırtıyor ve size hayran bırakıyor, sizin şaşırdığınız ise nasıl olup da kimsenin bunu daha önce akıl edemediği oluyor. Hazmı kolay bir insan olduğunuz söylenemez. Özellikle entelektüel yetenekleriniz ve hikâye anlatma beceriniz çevrenizdeki diğer insanlardan ayrışmanızı sağlıyor. Yaratıcılıkta üstünüze yok. Tek derdiniz kıymetinizin kolay anlaşılmayışı. Dahası dışarıdan bakıp, tanımayanlar için bir miktar ürkütücü görünmeniz. Sizi o kadar yükseklerde addediyorlar ki, yanınıza yaklaşamıyorlar. Bu da bir miktar yalnız hissetmenize neden oluyor. Fakat sahip olduğunuz dostluklar hep kalıcı, hep sağlam… Başkaları için hazırladığınız sürprizlerden daha büyükleriyle karşılıyor hayat sizi

" SaςLarımı uzatıyorum SevgiLim
geLinće parmakLarını uzunća gezdireSin diye
ıSıtaSın diye
SaςLarımı uzatıyorum
beni öpünće yüzüne dokunabiLSinLer diye.. "

1- iLk kez ne zaman sinemaya gittiniz
2-kimle gittiniz
3-hangi filme gittiniz

biliyorsun,bugün bayram. Daha üç gün bayram devam edecek, ben sadece bugünü kutlamak istemiyorum, bu bir süreçtir, üç günlük bir bayramın tamamı mübarek olsun, sağlık mutluluk dilerim. Tabii mutluluk herkese göre değişir, seni mutlu eden her neyse onları dilerim. Yoksa başkalarını mutlu edecek şeylerden sana ne!? ama sağlık öyle değil, herkes için benzer anlamlar ifade eder.
Daha neler diyebilirim ama yr kalmadı bayramın mubarek olsun bro xD

hahaha xD

Yalnızım Diye Üzülmüyorum Çünkü;
Biliyorum Yalnız Olanın İhanet Edenide Olmaz.

Konu duygular oldugunda, büyük kahramanlar bile
aptalca davranabilirler...
Sir Te "Crouching Tiger Hidden Dragon - Kaplan ve Ejderha"

SORU:eek:tuz laz denizci boğulmus neden? CEVAP:denizaltı bozulunca iktirmeye kalkmıslar:) :D:D

Arkadaşa Göndermiştim :D

makyaj_%C3%A7antas%C4%B1.jpg

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri