her emo sayılabilirmi????

ew0_q1rl_x3

Kayıtlı Üye
arkadaşlr emo konuşmsı ysn herkese emo denilmes. çünkü sdece emoca konuşuo die olms emoluk içinde olmlı emo olunms emo doğulur. sokakda gördüğünüs emolr ösenti emolrdır.
emo saçı yptım emo gibi oldum dienler oluyo. ama aslında gerçektende emo diilsinis ösenti emosunus...

---> her emo sayılabilirmi????

katılıyorum,bizimkiler emoların karizmasından esinlenerek özenti duuyuolar içlerinde hakiki emolar çok az

---> her emo sayılabilirmi????

arkadaşlr emo konuşmsı ysn herkese emo denilmes. çünkü sdece emoca konuşuo die olms emoluk içinde olmlı emo olunms emo doğulur. sokakda gördüğünüs emolr ösenti emolrdır.
emo saçı yptım emo gibi oldum dienler oluyo. ama aslında gerçektende emo diilsinis ösenti emosunus...

adminlerden uyarı gelmesin diye tam icimden gecenleri yazmıyorm ama senin amacın ne allah askına sizin gibiler yüzünden yolda geçerken bile tanımadıım yüz kişi bana garip şeyler söylüyor sizin gibiler uyduruyorsunuz emo dili felan diye millette can sıkıntısından bizle dalga geçior
baksana ne yazdığın bile doğru düzgün okunmuyor interneti yeni kullanmaya baslayan biri olsa hayatta anlamazdı üstüne bide - rep verirdi bende veriyorum zaten...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri