'' Helin Kürdistan ''

B.Anaç

Kayıtlı Üye
DTP Şanlıurfa Merkez İlçe yöneticisi Ahmet Atış , 4 Şubat 2008'de doğan kızına Kürdistan yuvası anlamına gelen '' Helin Kürdistan '' adını vermiş ve 6 şubatta küçük kızın nüfus cüzdanına geçmiş.

Hep aynı konuyu gündeme getirmek istemem ama bu bi işaret gibi sanki .

---> '' Helin Kürdistan ''

DTP Şanlıurfa Merkez İlçe yöneticisi Ahmet Atış , 4 Şubat 2008'de doğan kızına Kürdistan yuvası anlamına gelen '' Helin Kürdistan '' adını vermiş ve 6 şubatta küçük kızın nüfus cüzdanına geçmiş.

Hep aynı konuyu gündeme getirmek istemem ama bu bi işaret gibi sanki .
:)

Olur be kardeşim :)
Olurr...
Bundan 22 yıl önce de babama ismimi 'Alper' koyacağı için başka isim mi kalmadı memlekette siyasi isim bu demiş görevliler. Aynı hususu diğer konudaki yazımda da dile getirdim. Uyanmalıyız artık.
Gerçi şrefsiz teröristlerin gelişini bile soğukkanlı ve iyi bir adım olarak karşılayan zihniyetle uyanmak biraz zor ama ;
MEVLAM GÖRELİM NEYLER , NEYLERSE GÜZEL EYLER...

bunlar adam değil;
kimlikleri olsada insan değil;
kürdistan deyip avunurlar;
sonunda babayı alırlar.

Sazı verirsen eline tabi her türküyü okur. Bu da böyle... Baştakiler izin vermese bu yazılabilir miydi...? Ah güzel ülkem kimlerin eline kaldı :(

ismi gecen devletin sınırları türk topraklarını içermediği sürece beni ilgilendirmez ve kursunlar beni bağlamaz içimizdeki cürükleri sınır dışı ederiz ağır bir ambargo tamam :)

İstediklerini koysunlar o isim kağıtta kalır ilerisini geçemez...

Türk kelimesi,kökeni olan bi yerde de Kürdistan lafı sadece ağızda kalacaktır :)

Vatan ne Türkiye'dir Türklere, ne Türkistan, Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; TURAN.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri