Hayday ve farmville tarzı bir oyun keşfettim.

SedaKara

Bayan Üye
4 gün önce can sıkıntısından internette dolanırken çok güzel ve şimdiki konseptlerden biraz daha farklı bir oyun keşfettim ilk başta “diğer çiftlik oyunlarından bir farkı yok bu ne ya falan” diyordum ama sonra oynamaya devam ettikçe düşüncelerimin hepsi değişti :)
Ve bu oyunu diğerrlerinden ayıran en güzel yanı diğerleri gibi ekip biçtin yokk onu al bunu al eeee tamam da sonuç ne yani olduğun yerde saymıoyursun krallık var ve o krallıkta prens veya prenses olup krallığını sürekli genişletiyorsun sana yolda canavarlar saldırıyor onları pataklıyorsun falan oyunun kurgusu hikayesi falan çok süper yani ve dedğim gibi bu oyunu diğerlerinden ayıran en önemli özelliği bence bu beyler ve hemcinslerimm :) bitmedi oyunda yakut diye bişey var sizi baya ileri taşıyor mesela bişeyleri açmak yada süresihni kısaltmak için yakut gerekiyor size tavsiyem şu link üzerinden kayıt olun oyuna 1-0 önde başlarsınır çünkü bedava 10 yakut veriyolarmış :)

http://oyun.bigkazan.com/royalstory/kayit

Birde sizlerle oyundan görüntüler paylaşıyım sizlerle az bi çok fikriniz olsun sakın ön yargılı yaklaşmayın ama çok güzel :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri