hayatın anlamı ne sizce??

---> hayatın anlamı ne sizce??

Benim İçin anlamı ;

Alkol, para, aşk, meşk, zevk, eğlence.

Doğrusu;

Bu dünya'ya bunlar için gelmedik elbet, şükretmek için yaratıldık. Bilincideyiz, ama ne kadar yapıyoruz. Ne kadar yapıyorum...
Bilmek yetmiyor uygulamak gerek, ibadet etmeyi çok isterim ancak bu hayatın seçenekleri daha tatlı geliyor.
Haram tatlıdır demişler kim demişse doğru söylemiş :)

Bu hayatta ki hiçbirşey kalıcı olmadığı için kafama dank edip doğru yola gireceğim günü bekliyorum.
Asıl anlamını anlayacağım günü.

Pek hayatın anlamını düşünmeye gerek duymuyorum kendi adıma, boş çünki bu hayat . .

Allah hidayete erdirsin herkesi.

Haklısın kardeşim. : )

Konuya gelelim ;

Hayatın anlamı diye bir kavram yoktur bence en azından bişeylere bağlanmamalı. Hayatınızı kendi yaptıklarınıza göre biçimlendirir ve yönlendirirsiniz. Bu tamamen size kalmış bişey. Böyle bir durumda hayattan anlam beklemek yanlış olur. Hoş; çoğuda işi kader'e bağlayıp çıkıyor. Kaderde varsa sevmek :H

Aslında bunun yerine şu soruyu istişare etmek gerek ;

Hayata gönderiliş amacımız ne sizce ?

Kocaman Bir BoşLuk Başka Bir AnLamı Yok Saçma sapan Bir hayatın içinde SavruLup Gidiyoruz .!

Hayatın anlamı çevrendeki sevdiklerinle mutlu olmaya çalışa bilmektir ancak ozman anlarsın hayatın anlamını....

Hala daha bu sorunun cevabını bulabilmiş değilim. Ama bana göre kesinlikle aşk değil ..

hayat = x
anlam = y

x+y = hayatın anlamı... (anlayana tabi)

kısa ve öz bi cvp verim hayatın anlamı:
Peygamber efendimizi örnek anlak...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri