hayatımın hatasını soyluorum

---> hayatımın hatasını soyluorum

6 ay sonra nasıl bosandın
kanunlara gore evlılıgın ustunden en az 1 yıl gecmesı gerekıyor bosanmak ıcın

yazık etmıssın kendınede...

bn anlamadı şimdi sevdiğinden ayrılıyosun ve başkasıyla evleniyosun evlendiğin kişiyede aptal diyosun ayrılıyosun ve tekrar sen arayıp barışıyosun anlaşamıyosun ve eskiini seviyosun bacı kusura bakma ama sen hata üstüne hata yapmışın yazık sana

Sen kendini 17 hissediyorsan 17'sin..Takvimi bırak önemli olan yaşantıların bize yükledikleridir bizim hayata yön vermemiz veya vermeye çalışmamızdır..
İnsan bazen olduğu durumda sağlıklı düşünemiyor hata yapıyor ve geriye dönmek istiyor ama bu imkansız olduğu gibi hatayı yapan insan bu hatasıyla kalıyor.Hayat insanları sınıyor bazılarına acı kederden başka bir şey bırakmıyor bazılarına da mutluluğu eksİk görmüyor.

Baban için üzüldüm Başın saolsun. Bunu yazmak acıyı dindirmez ama hissettiğmiz an acıya ortak olabiliyoruz. Annemiz babamız var bazen kıymetlerini bilemiyoruz. Yanımızda olmadıkları zaman yokluklarını hissediyoruz yoklukları o kadar acı ki bunu yaşamak için babasız annesiz kalmak gerekmez.

50 yaşındayken bile ben büyümedim anne-baba sana ihtiyacım var diyen azaldı ülkemizde..Belli bir yaşa geldiğinde başından savurmak istiyorlar ..Sözüm size--> hiç mi düşünmediniz SİZ DE O HALE DÜŞECEKSİNİZ...

Burcu sana tavsiyem hayatta mutluluğu bulmak ve mutluluğa sahip olmak için hiç bir zaman geç değil bu yorumu sana bırakırken teyzem yaşındaki bayana yorum bırakmıyorum 17 yaşındaki bir genç kıza yorum bırakıyorum..

Hayat sana sevebileceğin mutlu olacağın insanı hayatına dahil edecektir senın yapman gereken hayata umutla bakmaktır ...

haklısın tatlım okadar beynım dolukı dıcek bısıyım bıle yok :67:

bn anlamadı şimdi sevdiğinden ayrılıyosun ve başkasıyla evleniyosun evlendiğin kişiyede aptal diyosun ayrılıyosun ve tekrar sen arayıp barışıyosun anlaşamıyosun ve eskiini seviyosun bacı kusura bakma ama sen hata üstüne hata yapmışın yazık sana

şöyle anlatıım tatlım babam oldukten kısa bı sure sonra ısmını vermek ıstemıorum o kısıyle tanıstım ve cok sevdım bazı nedenlerden dolayı(cok sacma bı neden)benı terkettı ve bıttı bende ona ınat (cahıllık aptallık nedersenız)bı evlılık yabtım eskı esımle tanıstım 2 yıl aynı evı paylastık ıkı yıl sonra evlendık ayrıca evet 1 sene dolmadan bosanamıosun bızım nıkah tarıhımız farklıydı dugun tarıhımız farklıydı ve alkol darp sebeınden dolayı dava actım(bosanma davası)bıde dostu varmıs daha sonra ogrendım ve bosandım ıkıncı celsede :Sve ben tekrr 4 yıl boyunca unutamadıgım ınsanla barıstım cok gusel gıden bı ılıskımız vardı ama onu tanıdıkca benı sevmedıgını ve farklı bırı oldugunu anlayınca bana guvenmedıgını anlayınca severekte olsa ayrıldım :Sbundan nıbaret hersey ıster cahıl ıster aptal deyın ne dersenıuz deyın bazen hayat nereye suruklerse oraya savrulmak zorunda kalıosunuz

Bence bu saaten sonra kimseden özür diLemenizin bir anlamı yok..

değmez zaten kimse için ..

Bundan sonraki hayatınızda yaptığınz yanLışlardan ders aLmış bir şekilde yaşayın ve kendi ayaklarınzın üstünde durmaya çalışın kimseden özür dilemeyin..

yaşanacak bişeyler olsaydı yaşanırdı..

biten bitmiş giden gitmiş..

önünüze bakın ve hayatı hatasız yaşamaya çalışın ilk önce kendinz için..

payLaşım için tşk..;)

tesekkurler hepınıse :)suan okuluma kaldıgım yerden devam edıorum dıl gelıstırıorum vs vs kendı gelecegım ıcın ayaklarımıjn uzerınde durabılmek ıcın cabalıorum :)

eed tatlım kendım ıcın bısıler yabmak bnm ıcın cok ıyı bndn snrada bole gıdıcek ıns :Dakıllı adımlar

şöyle anlatıım tatlım babam oldukten kısa bı sure sonra ısmını vermek ıstemıorum o kısıyle tanıstım ve cok sevdım bazı nedenlerden dolayı(cok sacma bı neden)benı terkettı ve bıttı bende ona ınat (cahıllık aptallık nedersenız)bı evlılık yabtım eskı esımle tanıstım 2 yıl aynı evı paylastık ıkı yıl sonra evlendık ayrıca evet 1 sene dolmadan bosanamıosun bızım nıkah tarıhımız farklıydı dugun tarıhımız farklıydı ve alkol darp sebeınden dolayı dava actım(bosanma davası)bıde dostu varmıs daha sonra ogrendım ve bosandım ıkıncı celsede :Sve ben tekrr 4 yıl boyunca unutamadıgım ınsanla barıstım cok gusel gıden bı ılıskımız vardı ama onu tanıdıkca benı sevmedıgını ve farklı bırı oldugunu anlayınca bana guvenmedıgını anlayınca severekte olsa ayrıldım :Sbundan nıbaret hersey ıster cahıl ıster aptal deyın ne dersenıuz deyın bazen hayat nereye suruklerse oraya savrulmak zorunda kalıosunuz

anladım bu saatten sonra uamrım seni seven gercek birisini bulur ve mutlu olursun zaten 21 yada 22 yaşında olman lazım gecen gün bakmıştım profiline çok gençsin :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri