Hayatımdan Kesitler

madem

Kayıtlı Üye
içimden geldi böyle unutamadığım anları falan yazmak. ne bileyim işte güldüren hüzünlendiren diyalogları kendi kendi yaptığım bitmek bilmez konuşmaları çiziktirmek. ondan açıyorum bu konuyu. uzun süreçli yazar mıyım bilmem amma ne geldiyse o an aklıma dökeceğiz bakalım buraya. haydin selametle :)

---> Hayatımdan Kesitler

+ Sen yalancının tekisin!
- Biliyorum.
+ Biliyorsun demek.
- Evet.
+ Bide pişkin pişkin cevap veriyorsun ya diyecek başka bir şeyin yok mu? Bir özür mesela.
- Hayır.
+ Sen nasıl bir insansın alperen ya !
- Ben tam da böyle bir insanım. Ben sana asla dürüstlüğün sözünü vermedim. Dediğin gibi bir yalancıyım. Söyledim, söyleyeceğim. Ama asla ve asla seni seviyorum derken yalan söylemedim ve yalan söylüyorken de seni seviyorum demedim. Şimdi tekrar söylüyorum seni seviyorum.
+ Senden nefret ediyorum.
- Olabilir.
+ ...
- Bu bir şeyi değiştirmez benim için...

---> Hayatımdan Kesitler

- Aaa. Elektrikler gitti.
+ Oğlum hadi git bak bakayım öteki binalarda da gitmiş mi?
- Gitmiş anne.
+ Neyse bakalım az bekleyelim olmadı mumları yakarız.
- Tuh ya. Tam da maç başlayacaktı. Neyse ben de bilgisayarda takılayım o zaman.
+ Alperen.
- Efendim anne.
+ Bilgisayar mı dedin sen?
- Evet anne noldu ki?
+ Allahım çocuk harbiden elektrik kesilmesini idrak edemiyor ya. Oğlum yok yok elektrik olmadan bilgisayar çalışmaz.
- Haaaa. Doğru ya. Off. telefonunda şarjı az kalmış. Şarja takayım da bari müzik falan dinlerim.
+ Alperen bazen seni fen lisesine torpille mi kayıt ettirdik diye şüpheye düşüyorsun beni.

---> Hayatımdan Kesitler

Belki de olanca iyi niyetimin son kırıntılarıydın sen. Evet yolumu kaybetmiştim ama her defasında o kırıntılarla buldum evimin yolunu.

---> Hayatımdan Kesitler

dershanede bir kimya dersi.

= ... bu bileşiklerde apolar ve polar olmak üzere ikiye ayrılır. polar ola...
- apolar bize geldi hehe.
+ puhahahahaha.........
(bir kaç dakika sonra)
+ hahahahah..
- olum manyak mısın sen niye gülüp duruyon?
+ hahahahah.....
(beş dakika sonra)
- ya pişşt yeter la gülmesene çocuk.
(bir beş dakika daha sonra)
+ hahahahahahahaha. offf be. hiç komik değildi.

---> Hayatımdan Kesitler

O nefret var ya senin bile degil... Oyle sanman isteniyor saniyorsun.

---> Hayatımdan Kesitler

[MENTION=165522]madem[/MENTION] eğlenceli sayfa olacak gibi sanki kardeşcan
okurken gülümsetiyor :D

---> Hayatımdan Kesitler

[MENTION=165522]madem[/MENTION] eğlenceli sayfa olacak gibi sanki kardeşcan
okurken gülümsetiyor :D

Bilmiyorum valla eglencelimi olacak kah guldugum kah agladigim anilarim fikirlerim hayallerim falan ne varsa ciziktirecegim iste buraya. Tabi hepsi benim hayatimdan kesitler oldugundan bazisina sacma ve mantiksiz bile gelebilir yazanlar ama olsun :D

---> Hayatımdan Kesitler

Bilmiyorum valla eglencelimi olacak kah guldugum kah agladigim anilarim fikirlerim hayallerim falan ne varsa ciziktirecegim iste buraya. Tabi hepsi benim hayatimdan kesitler oldugundan bazisina sacma ve mantiksiz bile gelebilir yazanlar ama olsun :D

bana gelmez alıştım sana artık xD
neyse hayırlı olsun tekrardan :D

---> Hayatımdan Kesitler

Sevmenin bile b*kunu cikarabilen bir insan olarak kendimi ovsem mi yoksa kendime sovsem mi bilemedim.

---> Hayatımdan Kesitler

- Aym betmeeeeen. Vuhuuuu.
+ Kucukken seni her attigimizda tuttuk ama niye boyle oldun ki sen.
- Amman be baba takiliyorum iste kendi kendime.
+ Tabi oglum takil sen takil.
+ Hanim. Bizim su koca oglana bakadur sonra pikachu diye balkondan atlayan cocuga benzemesin.

---> Hayatımdan Kesitler

Suanki aklimin alamayacagi kadar buyuk bir kapasitem, ortalamanin cok ustunde calisan bir beynim, harika isler yapmaya musait bir yapim ve varilmasi gereken ama sadece cok nadide insanlarin ulastigi farkindaliga goz kirpan bir bilincim var. Genel itibariyle delilik ile dahilik cizgisi arasinda oynuyorum. Ama bunca seye ragmen tek bir insandan gelecek yada gelmeyecek tek bir mesaj butun ruh halimi degistirmeye yetiyor. Sanirim buna sevmek deniyordu degil mi?

---> Hayatımdan Kesitler

- Gunaydin.
- Sanada aydin gunler.
- Bugun nasilim bakalim?
- Her zamanki gibi superim. Ya ben, ben nasilim?
- Her zamankinden biraz daha muhtesem.
- O zaman cak bi beslik :)

Ben & Ayna

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri